UFC

Fabricio Werdum ujawnia, czego chciał za walkę na UFC 207

Fabricio Werdum szybko zareagował na słowa Dany White’a, który stwierdził, że Brazylijczyk odrzucił propozycje dwóch walk.

Skreśleniu pojedynku Fabricio Werduma z Cainem Velasquezem z rozpiski gali UFC 207 towarzyszyło wiele niejasności – i nie tylko tych związanych z osobą Amerykanina. Brazylijczyk zapewniał bowiem co prawda, że jest gotowy na walkę z każdym w ramach zastępstwa, a jednocześnie Junior dos Santos zarzucał mu, że odrzucił propozycję pojedynku.

Później także i menadżer Werduma Ali Abdelaziz przyznał, że w ramach akceptacji walki z Cyganem chciano zapewnienia, że zwycięstwo zagwarantuje im titleshota oraz zwiększonej gaży.
Szczegóły na temat tych rozmów ujawnił podczas spotkania z mediami przed UFC 207Dana White.

Werdum odrzucił dwie walki.

– powiedział głównodowodzący UFC.

Dos Santosa (na UFC 207). Tak. Werdum odrzucił tę walkę.

Potem zaproponowaliśmy mu starcie z Alistairem Overeemem w Brooklynie (UFC 208), ale tę też odrzucił.

Można odrzucić walki na różne sposoby. Mogę zadzwonić do gościa i spytać: „Hej, chcesz tę walkę?”, „Nie, nie chcę tej walki”, albo możesz powiedzieć: „Tak, wezmę ją za 800 tysięcy dolarów i udział w PPV”. To także oznacza odrzucenie walki.

W odpowiedzi na słowa White’a Werdum błyskawicznie ruszył na Instagrama, gdzie opublikował dwie wiadomości, które rzekomo wysłał do sternika UFC w dniu 24 grudnia. Oto ich treść:

Myślę, że zaszło nieporozumienie.

– pisał Werdum.

Nie wiedziałem, że są gości, którzy są gotowi na walkę ze mną i w ogóle tych walk nie odrzucałem. Nie wiedziałem o tym. Daj proszę znać, gdy będziesz miał czas, żeby porozmawiać, bo jestem gotowy na walkę z kimkolwiek.

Z kolei druga wiadomość opublikowana przez Brazylijczyka potwierdza, że chciał dodatkowych pieniędzy – choć niekoniecznie 800 tys., o jakich mówił White.

Byłbyś w stanie zapłacić mi gwarantowane 500k plus udział w PPV? Będę bił się z każdym, bo chcę ci udowodnić, że jestem częścią rodziny UFC. Daj proszę znać, co o tym sądzisz?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button