UFC

Evander Holyfield i Manny Pacquiao gotowi na Conora McGregora

Dwaj legendarni bokserzy – Evander Holydield i Manny Pacquiao – wyrazili gotowość do pójścia w bokserskie tany z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem.

Podczas gdy negocjacje – na razie przede wszystkim medialne – pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem i Daną Whitem w sprawie zorganizowania walki tego pierwszego z Conorem McGregorem idą pełną parą, do gry włączają się kolejni bokserzy, którzy chętnie skrzyżowaliby rękawice z Irlandczykiem.

Gotowość do pójścia na pięści z McGregorem wyraził wielki rywal Mayweathera, Manny Pacquiao, jeśli okazałoby się, że negocjacje z Amerykaninem nie powiodą się.

W boksie? W boksie jak najbardziej, ale nie w UFC. W boksie.

– powiedział Filipińczyk, zapytany w rozmowie z FOXSports o potencjalny bój z McGregorem.
Niespodziewanie wyzwanie Irlandczykowi rzucił też legendarny ciężki Evander Holyfield, który w 2014 roku ogłosił definitywne zakończenie kariery. Holyfield zapowiedział, że za $25 milionów dolarów, które White oferuje Mayweatherowi, chętnie powróciłby między liny.

https://www.instagram.com/p/BPZKttKjHy2/

Hej, Dana White, przysyłaj te $25 milionów, zostaw już Mayweathera, ja mogę sprzątnąć McGregora. Zróbmy to. Prawdziwy mistrz.

Pomimo tego, że w swojej karierze zarobił około $350 milionów, Holyfield nie należy do bogaczy. W 2012 roku wedle medialnych publikacji był bankrutem.

*****

Dana White: „Conor może bić się codziennie, zawsze wykręcając ponad milion PPV”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button