UFC

Emil Weber Meek dostał wizę do USA – gotowy na Kamaru Usmana

Emil Weber Meek dostał wizę do Stanów Zjednoczonych, która była mu niezbędna, aby zmierzyć się z Kamaru Usmanem podczas UFC 219 – rzecz w tym, że Nigeryjczyk ma już inne plany.

Apel do prezydenta Donalda Trumpa przyniósł powodzenie! Emil Weber Meek otrzymał bowiem w końcu upragnioną wizę do Stanów Zjednoczonych, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, przesyłając też krótkie pozdrowienia Kamaru Usmanowi, z którym wedle pierwotnych planów ma skrzyżować rękawice podczas zaplanowanej na 30 grudnia gali UFC 219 w Las Vegas.

Mam to, kurwa!!!!! Doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy nie nazywają się Kamaru Usman! Świąteczny cud!

Okazuje się jednak, że jest pewien problem i radość Norwega może być przedwczesna. Jak bowiem donosi dziennikarz Ariel Helwani, obóz Nigeryjczyka nie jest już zainteresowany pojedynkiem z Valhallą.

Ale oto, co powiedział menadżer Usmana, Ali Abdelaziz: „Bardzo się cieszę. To miły gość. Ale poszliśmy dalej. Szukamy i próbujemy złapać grubszą, przestraszoną rybę.”

Abdelaziz nie powiedział, kto jest tą „rybą” w tej chwili.

Sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu kategorii półśredniej Nigeryjski Koszmar znajduje się na fali sześciu zwycięstw, podczas gdy Meek ma za sobą dopiero jedną walkę pod banderą UFC – zwycięstwo z Jordanem Meinem.

Aktualizacja:

Kamaru Usman odniósł się do walki na Twitterze:

Kim ty, ku*wa, jesteś? Przede wszystkim i tak nie zasługiwałeś na to lanie. I to twoja wina, że walka jest zdjęta, następnym razem się ogarnij. Czekaja mnie coś większego i lepszego. Spie*dalaj stąd.

*****

Kompendium wiedzy – UFC 218

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button