KSWPolskie MMAWiadomości MMA

Dwie walki mistrzowskie na KSW 36

Poznaliśmy pierwszych zawodników, którzy wystąpią na gali KSW 36.

Michał Materla, Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot oraz Michał Kita – oto pierwsi zawodnicy, których występ został oficjalnie potwierdzony na gali KSW 36, mającej miejsce 1 października w Zielonej Górze.

Materla po przegranej walce o pas z Mamedem Khalidovem powrócił na zwycięskie tory, zwyciężając pewnie nad Antonim Chmielewskim. Druga wygrana z rzędu z pewnością przybliży go o krok do odzyskania pasa.

Z kolei mistrz kategorii półciężkiej KSW, Tomasz Narkun, wszystkie trzy ostatnie pojedynki kończył w pierwszej rundzie, najpierw poddając Karola Celińskiego duszeniem zza pleców, by następnie zdemolować Gorana Reljica oraz Cassio Barboze de Olivieire.

Mateusz Gamrot będzie zaś bronił tytułu zdobytego na KSW 35 po raz pierwszy. Przypomnijmy, iż na ostatniej gali największej polskiej organizacji zawodnik Ankosu Zapasy Poznań wypunktował Mansoura Barnaouiego. Gamer może pochwalić się niepokonanym rekordem 11-0.

Michał Kita będzie starał się wrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce w walce mistrzowskiej z Karolem Bedorfem, w której do czasu spektakularnego nokautu radził sobie naprawdę nieźle. Wcześniej, Masakra mógł pochwalić się serią dwóch zwycięstw z rzędu, które zanotował z D. J. Lindermanem oraz z Mikem Wesselem.

Jak na razie nie znamy nazwisk przeciwników żadnego z Polaków. Gala KSW 36 odbędzie się 1 października w Zielonej Górze.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button