Bellator

Dwie walki eliminacyjne do Grand Prix wagi półśredniej Bellatora ujawnione

Wedle nieoficjalnych doniesień, w pojedynkach eliminacyjnych do Grand Prix wagi półśredniej Bellatora powalczą Jon Fitch, Neiman Gracie, Ed Ruth i Yaroslav Amosov.

Dwa dni temu poznaliśmy komplet 10 zawodników, którzy wezmą udział w Grand Prix wagi półśredniej Bellatora.

Ogłoszono też, że w pierwszym ćwierćfinale, który odbędzie się 29 września, naprzeciwko siebie w trylogii staną Douglas Lima (29-7) i Andrey Koreshkov (20-2).

Rzecz jednak w tym, że zapowiedziano też, iż czterech zawodników z ujawnionej dziesiątki powalczy najpierw w dwóch pojedynkach eliminacyjnych, w ten sposób torując sobie drogę do ćwierćfinałów Grand Prix. Teraz natomiast wiadomo już, którzy z nich muszą wygrać jeszcze jedną walkę, aby dołączyć do ćwierćfinałów.

Jak bowiem nieoficjalnie donosi portal MMABrasil.com.br, w dwóch eliminatorach rękawice skrzyżują zaprawiony w bojach weteran Jon Fitch (32-7-1) z wirtuozem parteru Neimanem Gracie (8-0) oraz zapaśnik Ed Ruth (6-0) z mogącym pochwalić się spektakularną serią zwycięstw Yaroslavem Amosovem (20-0).

Póki co nie wiadomo, kiedy dojdzie do wyżej wymienionych starć.

Pozostali uczestnicy turnieju to mistrz kategorii półśredniej Rory MacDonald (20-4), który w każdej potyczce będzie kładł na szali pas, a także Michael Page (13-0), Lorenz Larkin (19-7) i Paul Daley (40-16-2).

*****

Stiopic – zapomniało cielę, jak wołem było

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button