Polskie MMAUFC

„Dostając do ręki mikrofon, niektórzy nie wiedzą, jak z niego skorzystać” – Jędrzejczyk odpowiedziała na słowa Rodriguez

Była mistrzyni kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk skomentowała wypowiedzi Mariny Rodriguez, która stwierdziła, że Polka powinna zostać usunięta z rankingu.
Opromieniona zwycięstwem z Mackenzie Dern w walce wieczoru zeszłotygodniowej gali UFC Fight Night, nieukrywająca mistrzowskich aspiracji Marina Rodriguez przesłała medialnego kuksańca pod adresem rozdającej swego czasu karty w dywizji Joanny Jędrzejczyk. Wszystko to w odpowiedzi na pytanie o potencjalną konfrontację z Polką…
– Szczerze mówiąc, Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć – stwierdziła wówczas Marina. – A bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę.

– Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne.

Okupująca cały czas 2. miejsce w rankingu 115 funtów olsztynianka nie była widziana w akcji od marca ubiegłego roku. Przegrała wtedy niejednogłośną decyzją z dzierżącą wówczas złoto Zhang Weili. Wyszedłszy z szalonej tej walki z licznymi obrażeniami, Polka zrobiła sobie dłuższą przerwę od startów.Jak natomiast Polka zapatruje się na przytoczone wyżej słowa Brazylijki sugerujące, że z uwagi na brak aktywności powinna zniknąć z rankingu? O to byłą mistrzynię zapytał Patryk Prokulski z TVP Sport.

– Nie będę się do tego odnosić – odparła Jędrzejczyk. – Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy dostając do ręki mikrofon nie wiedzą, jak z niego skorzystać.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

34-latka zdradziła też, że na początku przyszłego roku wylatuje do Stanów Zjednoczonych, aby w American Top Team na Florydzie rozpocząć przygotowania do kolejnej walki. Celuje w powrót do oktagonu w pierwszym kwartale 2022 roku.
Z kim natomiast Polka mogłaby skrzyżować rękawice? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że kilka tygodni temu stwierdziła, że interesują ją wyłącznie największe walki – a konkretnie starcie ze zwyciężczynią listopadowego rewanżu na szczycie dywizji pomiędzy Rose Namajunas i Zhang Weili.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button