UFC

„Doskonała sesja grapplingowa” – Mateusz Gamrot trenował w ATT z niepokonanym piórkowym z Rosji

Mateusz Gamrot wziął się za bary z czołowym piórkowym UFC Movsarem Evloevem.

Od niespełna tygodnia Mateusz Gamrot przebywa w Miami na Florydzie, gdzie wybrał się z całą rodziną. Przyjemne łączy na miejscu z pożytecznym, treningi w American Top Team przeplatając z wypoczynkiem w rodzinnym gronie.

Do Stanów Zjednoczonych wybrał się, aby wesprzeć swojego klubowego kolegę Renato Moicano, który 29 kwietnia w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Armanem Tsarukyanem. Polak nadaje się doskonale na sparingpartnera dla Brazylijczyka, bo w zeszłym roku stoczył zwycięski 25-minutowy bój z Ormianinem. Posiada też rewelacyjne zapasy, które stanowią najgroźniejszą broń Ahalkalaketsa.

Na miejscu Gamer łapie się też za bary z innymi reprezentantami American Top Team. W środę opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Movsarem Evloevem, u boku trenera Mike’a Browna.

– Doskonała sesja grapplingowa pod okiem Mike’a Browna – napisał. – Świetnie jest wrócić do ATT!

Niepokonany w zawodowej karierze Movsar Evloev (16-0) może pochwalić się serią sześciu zwycięstw w oktagonie UFC. Jest obecnie sklasyfikowany na 10. miejscu w rankingu kategorii piórkowej.

W ostatnich miesiącach Ingusz borykał się z kontuzją kolana, ale jest już w pełni zdrów. Do oktagonu chciałby powrócić latem.

Mateusz Gamrot po niedawnym zwycięstwie z Jalinem Turnerem mierzy w starcia ze ścisłą czołówką. Na jego radarze znajdują się Rafael Fiziev oraz przegrany z majowej konfrontacji Beneila Dariusha z Charlesem Oliveirą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button