Doniesienia: UFC wróci do Londynu w marcu 2022

Po 3-letniej przerwie UFC najprawdopodobniej w marcu powróci do Londynu z galą UFC Fight Night.
Po raz ostatni Dana White i spółka gościli w Anglii w marcu 2019 roku, organizując w Londynie galę UFC Fight Night, którą uświetniło starcie Jorge Masvidala z Darrenem Tillem, wygrane przez efektowny nokaut przez tego pierwszego.
W marcu ubiegłego roku UFC również starało się zorganizować galę w Londynie, ale pandemiczne szaleństwo pokrzyżowało Amerykanom szyki.

Wszystko wskazuje jednak na to, że po trzech latach przerwy gigant światowego MMA zorganizuje w Anglii kolejne wydarzenie. Jak bowiem nieoficjalnie doniósł dziennikarz Ariel Helwani, zaplanowana na 19 marca gala UFC Fight Night odbędzie się najprawdopodobniej właśnie w Londynie.

Nieco wcześniej ujawniono dwa pierwsze pojedynki gali – Toma Aspinalla z Shamilem Abdurakhimovem i Jacka Shore’a z Umarem Nurmagomedovem. 19 marca w oktagonie UFC zadebiutuje też utalentowany Muhammad Mokaev.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Nie wiadomo póki co, kto wystąpi w walcz wieczoru londyńskiej gali. Największymi brytyjskimi gwiazdami w UFC są jamajski Leon Edwards, Darren Till oraz oczywiście Paddy Pimblett.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. bulizzor

    3 grudnia 2021 at 20:03

    Gamrot mógłby w sumie obić tego hi-mana, ale jeżeli wygra z Ferreirą to byłby to jednak krok wstecz.

  2. czungumangu

    4 grudnia 2021 at 03:36

    Gracjan Roztocki szybko nie dostanie nikogo z top15. Będzie pewnie obijał się z gośćmi pokroju Vendraminiego

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply