Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.UFC

Doniesienia: trwają rozmowy w sprawie rewanżu McGregor vs. Mayweather Jr. w formule MMA

Wedle nieoficjalnych doniesień, Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor mogą raz jeszcze skrzyżować rękawice – tym razem zamieniając jednak ring bokserski na oktagon UFC.

Wygląda na to, że mocno zintensyfikowana ostatnio medialna wymiana uprzejmości pomiędzy Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem Juniorem może mieć swoje drugie dno, którym jest, rzecz jasna, rewanż.

Jak bowiem donosi znany brytyjski dziennikarz Gareth A. Davies, trwają rozmowy między oboma stronami na temat potencjalnego rewanżu, który może być warty pół miliarda dolarów.

Dochodzą do mnie sygnały o toczących się rozmowach. Jest wiele rozmów wśród ludzi z obozu Mayweathera.

– powiedział Davies w rozmowie z TalkSport.

Toczą się rozmowy na temat jego potencjalnej walki z Conorem McGregorem w formule MMA. Ludzie obejrzą to, żeby zobaczyć, jak Conor McGregor kończy Mayweathera, którego bokserski rekord zostanie nienaruszony. Myślę, że do tego dojdzie i uważam, że ponownie starcie będzie warte 300-500 milionów dolarów.

https://www.instagram.com/p/BetzD5tgzKm/

Nie jest żadną tajemnicą, że Irlandczyk garnie się do rewanżu z Amerykaninem – czy to w formule bokserskiej, czy też – nawet chętniej! – w oktagonie UFC. Nie ulega też wątpliwości, że dla obu sportowców druga walka jest najbardziej kasową opcją ze wszystkich dostępnych – czy to w boksie, czy też w MMA.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #11 – UFC Belem | Jędrzejczyk vs. Namajunas II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button