UFC

Doniesienia: rosyjsko-chińskie starcie uświetni grudniową galę UFC w Szanghaju! Petr Yan wraca do akcji!

Wedle nieoficjalnych doniesień, pojedynek Petra Yana z Yadongiem Songiem zwieńczy grudniową galę UFC Fight Night w Szanghaju.
Były mistrz kategorii koguciej Petr Yan (16-5) najprawdopodobniej powróci do akcji 9 grudnia, w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Szanghaju mierząc się z Yadongiem Songiem (20-7-1).

Doniesienia te nieoficjalne przekazał dziennikarz Chris Presnell.

Menadżer Rosjanina Sayat Abdrakhmanov zdążył odnieść się do doniesień.
– Walka nie została nam zaproponowana, przynajmniej na razie – powiedział w informacji prasowej przedstawionej przez klub Archanioł Michał, w którym trenuje jego klient. – Jesteśmy otwarci na propozycje, także dotyczące walki z Songiem Yadongiem. Wszystko zależy od warunków.

Sklasyfikowany na 5. miejscu Rosjanin nie ma za sobą dobrej serii. Przegrał trzy ostatnie walki i cztery z poprzednich pięciu. Jedyne w tym okresie zwycięstwo odniósł dwa lata temu, pokonując Cory’ego Sandhagena. Później przegrał niejednogłośnymi decyzjami w rewanżu z Aljamainem Sterlingiem oraz Seanem O’Malleyem, a w marcu tego roku został zdominowany zapaśniczo przez Meraba Dvalishviliego.

Song Yadong okupuje 7. pozycję w klasyfikacji. Wygrał cztery z ostatnich pięciu walk, jedynej w tym okresie porażki doznając z rąk Cory’ego Sandhagena. W kwietniu tego roku powrócił jednak na zwycięskie tory, rozbijając w pył i w piątej rundzie nokautując Ricky’ego Simona.

Rosyjsko-chińskie starcie – jeśli rzeczywiście do niego dojdzie – zapowiada się doskonale, bo obaj zawodnicy to przede wszystkim sprawni uderzacze, którzy walczą bardzo efektownie. Wydaje się, że Yan jest odrobinę bardziej wszechstronny, choć przewracania Songa łatwe nie będzie. Pytanie, jak do walki po trzech kolejnych porażkach podejdzie No Mercy? Chińczyk może najszczelniejszej defensywy nie ma, ale uderza mocno, jest szybki i ma charakter do walki, a także solidną kondycję.

Petr Yan vs. Yadong Song - kto wygra?Przewidywane kursy bukmacherskie


Petr Yan – 1.60
Song Yadong – 2.20

Wstępny typ

Petr Yan

Rozpiska UFC Szanghaj

Walka wieczoru

135 lb: Petr Yan (16-5) vs. Song Yadong (20-7-1)

Pozostałe

205 lb: Mingyang Zhang (16-6) vs. Brendson Ribeiro (15-5)
125 lb: Sumudaerji (16-5) vs. Allan Nascimento (20-6)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Jasny gwint! Kiedyś bym domy stawiam na Piotra, a teraz? Mam wrażenie że został całkowicie złamany, z Dvalishvilim wyglądał jak totalny wrak. Chińczyk natomiast jest na fali wznoszącej. Widzę bliską decyzję.

Dodaj komentarz

Back to top button