Mamed KhalidovPolskie MMAUFC

Doniesienia: Mamed Khalidov otrzymał ofertę walki z Lyoto Machidą na UFC w Gdańsku

Negocjujący – jak wieść gminna niesie – kontrakt z UFC Mamed Khalidov otrzymał propozycję walki z Lyoto Machidą podczas gali UFC Fight Night w Gdańsku.

Wedle nieoficjalnych doniesień portalu MMAUno.com, Mamed Khalidov otrzymał od UFC propozycję walki z Lyoto Machidą podczas zaplanowanej na 21 października gali UFC Fight Night w trójmiejskiej Ergo Arenie.
Portal MMAUno.com donosi, że na propozycję walki z Brazylijczykiem Khalidov zażyczył sobie 7-cyfrowego kontraktu w EUR, wobec czego na ten moment sprawa jego angażu pod banderę amerykańskiego giganta – o czym informowaliśmy wcześniej – jest na ten moment mocno skomplikowana.

Khalidov jest obecnie wolnym zawodnikiem, a jego usługami – poza UFC – żywotnie zainteresowane są organizacje ACB i KSW.

Lyoto Machida był ostatnio widziany w akcji w czerwcu 2015 roku, przegrywając przez nokaut z Yoelem Romero. Wcześniej natomiast ubił go Luke Rockhold. Były mistrz kategorii półciężkiej miał powrócić do akcji w kwietniu 2016 roku, ale wpadka dopingowa – mocno wątpliwa, dodajmy – zaowocowała 18-miesięcznym zawieszeniem, które dobiega końca w październiku tego roku.

*****

Doniesienia: Joanna Jędrzejczyk vs. Rose Namajunas w planach na UFC 217

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button