Doniesienia: Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem

Wedle nieoficjalnych doniesień, Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem.

Hiobowe – choć póki co nieoficjalne – wieści napłynęły wczesnym wtorkowym porankiem. Otóż, coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że po raz drugi posypała się walka Khamzata Chimaeva z Leonem Edwardsem.

Wedle doniesień, które pierwotnie pojawiły się na Twitterze, Czeczen wycofał się z walki. Powód? Nieznany. Później natomiast na oficjalnej stronie UFC jego starcie z Edwardsem zniknęło z zaplanowanej na 20 stycznia w Abu Zabi gali.

Póki co ani obóz Czeczena, ani Jamajczyka, ani też UFC nie zabrali głosu w temacie.
Obaj zawodnicy mieli pierwotnie zmierzyć się 19 grudnia w Las Vegas, ale zakażenie koronawirusem u Edwardsa przekreśliło walkę. Wtedy właśnie przełożono ją na 20 stycznia.

Khamzat Chimaev zasilił szeregi amerykańskiego giganta w tym roku, w krótkim czasie odnosząc trzy efektowne zwycięstwa i tym samym zyskując gigantyczną rozpoznawalność.Rozpędzony serią ośmiu zwycięstw Leon Edwards nie był natomiast widziany w akcji od lipca 2019 roku, gdy wypunktował Rafaela dos Anjosa.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply