Doniesienia: Daniel Cormier może wystąpić w walce wieczoru UFC 230

Wedle nieoficjalnych doniesień, Daniel Cormier może w walce wieczoru nowojorskiej gali UFC 230 skrzyżować rękawice z… Derrickiem Lewisem.

Wygląda na to, że ostatecznie Dana White i matchmakerzy UFC mogą uratować zaplanowaną na 3 listopada w Nowym Jorku galę UFC 230 przed walką wieczoru z Valentiną Shevchenko i Sijarą Eubanks w rolach głównych.

Jak bowiem nieoficjalnie donosi dziennikarz Brett Okamoto, toczą się rozmowy w sprawie zestawienia pojedynku o złoto wagi ciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem i Derrickiem Lewisem.
Wedle doniesień, sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

Czarna Bestia podczas sobotniej gali UFC 229 w Las Vegas przegrawszy dwie pierwsze rundy, na 11 sekund przed końcem walki – i niechybną porażką – znokautował Alexandra Volkova.

W wywiadach po gali zapewniał co prawda, że ani mu w głowie jakakolwiek walka o tytuł mistrzowski, bo „kondycji starcza mu tylko na jedną rundę a co dopiero pięć”, ale jak zwykle w jego przypadku trudno ocenić, co było żartem, a co nie.

Dziwić może nieco tak szybki powrót do akcji DC, który nie tylko w ostatnich tygodniach twierdził, że z powodu kontuzji ręki w tym roku już nie wystąpi, ale też ma wstępnie wyszykowaną kasową walkę z Brockiem Lesnarem na początku przyszłego roku. Z drugiej zaś strony, nie jest żadnym sekretem, że obrona przed obaleniami Czarnej Bestii jest… tzn. nie ma jej.

*****

Święte oburzenie, honor Khabiba, klasa Conora – rzecz o drace po UFC 229

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply