UFC

Doniesienia: były mistrz wagi lekkiej szykowany dla Seana O’Malleya, Rose Namajunas stanie do rewanżu

Ujawniono wstępnie szykowanych rywali dla Seana O’Malleya i mistrzyni wagi słomkowej UFC Rose Namajunas.

Organizatorzy pracują nad zestawieniem pojedynku utalentowanego Seana O’Malleya z zaprawionych w bojach weteranem Frankiem Edgarem. Starci jest wstępnie szykowany na okoliczność nowojorskiej gali UFC 268, która odbędzie się 6 listopada.
O planach matchmakerów UFC nieoficjalnie za pośrednictwem Substack.com doniósł dziennikarz Ariel Helwani, który zaznaczył jednak, że póki co walka nie jest przesądzona.

Mogący pochwalić się sześcioma zwycięstwami w dotychczasowych siedmiu walkach pod sztandarem UFC Sugar zdradził niedawno, że odrzucił propozycję walki na UFC 268, ale nie ujawnił nazwiska rywala, jakiego mu proponowano.
Prawie 40-letni już Frankie Edgar – starszy od krajana o 14 lat – stoczył dwie walki od czasu przeprowadzki do 135 funtów. W debiucie niejednogłośnie wypunktował Pedro Munhoza, by następnie przegrać przez ciężki nokaut z Corym Sandhagenem. Obecnie jest sklasyfikowany na 8. miejscu w rankingu wagi koguciej.

Ariel Helwani ujawnił też wstępne – jak zastrzegł – plany UFC względem mistrzyni wagi słomkowej Rose Namajunas, która kilka dni temu rozpoczęła obóz przygotowawczy.

Otóż, wedle informacji kanadyjskiego dziennikarza, najbardziej w tej chwili prawdopodobnym zestawieniem dla amerykańskiej mistrzyni jest rewanżowe starcie z zasiadającą wcześniej na tronie 115 funtów Zhang Weili, choć póki co do jego finalizacji daleko.Do pierwszej chińsko-amerykańskiej konfrontacji doszło podczas kwietniowej gali UFC 261. Thug Rose potrzebowała ledwie 78 sekund na zdetronizowanie Zhang Weili, nokautując ją ślicznym kopnięciem na głowę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button