UFC

Doniesienia: Arman Tsarukyan wejdzie na zastępstwo na UFC 266

Wedle nieoficjalnych doniesień, Arman Tsarukyan jednak zawita w progi oktagonu podczas sobotniej gali UFC 266 w Las Vegas.

Wygląda na to, że podczas sobotniej gali UFC 266 w Las Vegas jednak nie dojdzie do pojedynku Daniela Hookera z Nasratem Haqprastem, którzy w ostatnich tygodniach borykali się z gigantycznymi problemami wizowymi.
Jest też jednak dobra wiadomość – najprawdopodobniej Nowozelandczyk jednak pojawi się w Las Vegas na czas i wejdzie do oktagonu, stając naprzeciwko… Armana Tsarukyana! Takie nieoczekiwane doniesienia przemycił właśnie w mediach społecznościowych zawodnik wagi lekkiej Terrance McKinney, który od kilku dni sam wyrażał pełną gotowość na wejście na zastępstwo.

– Słyszę, że zestawiono walkę Armana z Hookerem na ten weekend – napisał na Twitterze Amerykanin. – Będzie ciekawie obejrzeć walkę dwóch gości, którzy nie przygotowywali się pod siebie – jednego z kontuzją i drugiego, który w ostatniej chwili przyleci na miejsce z drugiego końca świata. Szacunek dla obu.
Dlaczego Terrance McKinney wspomina o urazie Armana Tsarukyana? Otóż, chodzi o poniższy wpis menadżera Ormianina Sayata Abdrakhmanova, w którym poinformował on, że w zeszłotygodniowym zwycięskim starciu z Christosem Giagosem jego klient doznał złamania żeber, wobec czego na UFC 266 nie wystąpi.

Po rozbiciu wspomnianego Giagosa Tsarukyan w wywiadzie w oktagonie wyraził gotowość do wejścia na zastępstwo w sobotę, ale kilkadziesiąt minut później podczas konferencji prasowej po gali przyznał, że nieco się zagalopował, a trenerzy wybili mu z głowy szybki powrót.Co z Nasratem Haqparastem, który wedle wpisu Amerykanina do Las Vegas na czas nie dotrze? Otóż, przed kilkoma godzinami afgański Niemiec poinformował w mediach społecznościowych, że konsulat amerykański poprosił go o przesłanie „dodatkowych informacji”, co natychmiast uczynił. Zapowiedział, że jeśli do godziny 7:30 rano w czwartek otrzyma wizę, poleci do Las Vegas samolotem o 11:00. Na miejsce dotrze około północy, aby ściąć wagę na piątek rano.

Czy zatem wbrew wpisowi McKinneya sytuacja jest nadal rozwojowa i ciągle istnieje cień szansy na to, aby Haqparast dotarł na miejsce o czasie? Przekonamy się w najbliższych godzinach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button