UFC

Doniesienia: Alistair Overeem i Rico Verhoeven negocjują kontrakt na dwie walki

Wedle nieoficjalnych doniesień Alistair Overeem i Rico Verhoeven mogą jednak stanąć do walki naprzeciwko siebie – zarówno w ringu, jak i w oktagonie.

Wygląda na to, że ostatnie utarczki słowne pomiędzy mistrzem kategorii ciężkiej Glory i czołowym ciężkim UFC oraz byłym mistrzem K-1 Alistairem Overeemem mogły mieć drugie dno.

Alistair Overeem odpowiada na wyzwanie ze strony Rico Verhoevena

Jak bowiem donosi portal K1anoop.tv, obaj zawodnicy rozmawiają o potencjalnej umowie obejmującej dwie walki – jedną pod sztandarem UFC na zasadach MMA, drugą pod szyldem Glory na tamtejszych zasadach.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy w ostatnich dniach zapraszali się wzajemnie do walki – Verhoevem Overeema na ring, Overeem Verhoevena do oktagonu.

Wedle doniesień – na ile są one zgodne z prawdą, trudno w tej chwili orzec – Dana White jest jednak zainteresowany współpracą z Glory właśnie w kontekście organizacji pojedynków Overeema z Verhoevenem.
Wydaje się jednak, że jeśli nawet coś jest na rzeczy, to jest to melodia przyszłości. Na tę chwilę bowiem Alistair Overeem przygotowuje się do grudniowej walki z Francisem Ngannou na UFC 218. Jeśli zwycięży, najprawdopodobniej kilka miesięcy później stanie do rewanżu z mistrzem Stipe Miocicem.

Jeśli natomiast Reem skończy w oktagonie jak pięciu pozostałych rywali Kameruńczyka, mogą otworzyć się przed nim nowe możliwości.

Z kolei mający za sobą jedną – zwycięską – walkę MMA Rico Verhoeven już 15 października podejmie w ringu Glory Antonio Silvę, a w kolejce czeka też do niego Badr Hari, z którym najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice na początku przyszłego roku.

*****

Alistair Overeem zapowiada ostatni rajd po złoto UFC: „Po zakończeniu kariery nadal jest życie”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button