Rosyjskie MMAUFC

Doniesienia: Alexander Volkov w walce wieczoru gali UFC w Rosji

Wedle nieoficjalnych doniesień, szykowaną na wrzesień w Rosji galę UFC uświetni starcie z Alexandrem Volkovem w roli głównej.

Póki co gala UFC w Rosji nie została oficjalnie zapowiedziana, ale wedle wcześniejszych doniesień odbędzie się we wrześniu w Moskwie na sportowym kompleksie Olimpijskij – i będzie mniejszą galą z cyklu UFC Fight Night.
Właśnie z tego powodu, że wydarzenie nie będzie sprzedawane za pośrednictwem PPV, rosyjscy fani nie mogą liczyć na występ mistrza kategorii lekkiej Khabiba Nurmagomedova, co zresztą sam zawodnik zasygnalizował już nie raz.

Kto zatem mógłby uświetnić wydarzenie?

Wedle doniesień portalu Sport-Express.ru w walce wieczoru obejrzymy czołowego rosyjskiego ciężkiego Alexandra Volkova. Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu kategorii ciężkiej Drago wygrał już cztery kolejne walki w oktagonie, ostatnio ubijając legendarnego Fabricio Werduma. W ocenie wielu znajduje się o jedno zwycięstwo od pojedynku o złoto.

Spekuluje się, że rywalem Rosjanina może zostać były pretendent do pasa mistrzowskiego Francis Ngannou, który w styczniu doznał pierwszej pod sztandarem UFC porażki, ulegając na punkty mistrzowi Stipemu Miococowi.

Poproszony przez Sport-Express.ru o komentarz, Volkov stwierdził, że nie toczył jeszcze żadnych rozmów w temacie.

*****

Marcin Tybura vs. Stefan Struve w planach na UFC Fight Night w Hamburgu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button