UFC

Dominował – ale przegrał! Jamahal Hill rozkłada na czynniki pierwsze porażkę z Alexem Pereirą i ostrzega Brazylijczyka przed UFC 303!

Były mistrz wagi półciężkiej Jamahal Hill wziął na ruszt porażkę z Alexem Pereirą na UFC 300, przekonując, że do nokautu rozdawał karty w oktagonie.

Jamahal Hill nie zapomina! Prawie trzy miesiące po 3-minutowej porażce z Alexem Pereirą na UFC 300 Amerykanin opublikował obszerne, prawie 40-minutowe nagranie, w którym rozkłada walkę na czynniki pierwsze, starając się dowieść, że do momentu nokautu zdecydowanie rozdawał w oktagonie karty.

Sweet Dreams wziął pod lupę także analizę swojej walki z Brazylijczykiem autorstwa Demetriousa Johnsona, w której ten ostatni nie szczędził Poatanowi komplementów. Zdaniem Hilla – niezasłużonych.

Opowiadając o walce, Jamahal ekscytuje się każdym celnym uderzeniem, jakim potraktował Alexa, jednocześnie milczeniem kwitując każdy cios, jaki sam zainkasował albo te, którymi sam przestrzelił. Wyjaśnia, dlaczego wygrywał walkę o dominację przedniej stopy, oraz w jaki sposób Pereira zagwarantował sobie korzystne ustawienie przed nokautem.

Na koniec nagrania (dostępnego tutaj) – nafaszerowanego krytycznymi komentarzami ze strony fanów – Jamahal Hill zwrócił się bezpośrednio do Alexa Pereiry, sposobiącego się do sobotniego rewanżu z Jirim Prochazką na UFC 303.

– Jest, jak jest – podsumował. – Chciałem to omówić, przedstawić swoją perspektywę. Jestem wojownikiem i chcę się bić.

– Jak mówię, Alex ma przed sobą trudne zadanie w ten weekend. Walczy z Jirim Prochazką, broniąc pas. Powodzenia dla ciebie w tym rewanżu z Jirim, bo… Jeśli przegrasz? Mam wyje*ane na titleshot – wychodzisz do mnie. Ja i ty.

– Wygrywasz? Wtedy rozwalam następnego kolesia i widzimy się wkrótce. Przegrywasz? Widzimy się lada chwila.

Po kwietniowej porażce z Poatanem Sweet Dreams miał powrócić do akcji już w sobotę, mierząc się z Khalilem Rountree Jr., a potem – po wypadnięciu tegoż z powodu wpadki dopingowej – z Carlosem Ulbergiem, ale doznał kontuzji kolana, która wykluczyła go ze startu. Jego los podzielił też zresztą Nowozelandczyk, wobec czego ostatecznie na UFC 303 zmierzą się Anthony Smith i Roman Dolidze.

Poniżej analiza i typ na walkę Pereira vs. Prochazka 2.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button