UFC

Dominick Reyes vs. Jiri Prochazka szykowane na walkę wieczoru lutowej gali UFC FN

Ważna dla układu sił w czołówce kategorii półciężkiej walka pomiędzy Dominickiem Reyesem i Jirim Prochazką jest planowana na lutową galę UFC FN.

Starcie w czubie kategorii półciężkiej pomiędzy dwukrotnym pretendentem do złota Dominickiem Reyesem (12-2) i śmiało łypiącym w kierunku tytułu Jirim Prochazką (27-3-1) jest szykowane na walkę wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się 27 lutego.

O planach zestawienia pojedynku doniósł dziennikarz Brett Okamoto, powołując się na sternika UFC Danę White’a.

Amerykanin był ostatnio widziany w akcji podczas wrześniowej gali UFC 253 w Abu Zabi, gdzie w potyczce o złoto padł w drugiej rundzie pod uderzeniami Jana Błachowicza. W lutym przegrał natomiast jednogłośnie – i dyskusyjnie! – z Jonem Jonesem, który zatrzymał jego serię pięciu zwycięstw na rozpoczęcie przygody z UFC.
Jiri Prochazka może pochwalić się serią jedenastu wiktorii z rzędu, w tym dziesięciu przed czasem – większość z nich odniósł pod sztandarem RIZIN FF. Na pokład amerykańskiego giganta zawitał podczas lipcowej gali UFC 251, po szalonej bijatyce nokautując Volkana Oezdemira.

Trudno wskazać tutaj faworyta. Jiri Prochazka jest w swoich poczynaniach szalony, podejmując nie lada ryzyko – a w starciach z najlepszymi może skończyć się to dla niego fatalnie. Z drugiej zaś strony, forma, także mentalna, powracającego po laniu z rąk Błachowicza Reyesa jest zagadką. Natomiast wydaje się, że Amerykanin w wersji wyrachowanej, ale niebojaźliwej powinien być faworytem.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Dominick Reyes – 1.55
Jiri Prochazka – 2.45

Wstępny typ:

Dominick Reyes

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

205 lbs: Dominick Reyes (12-2) vs. Jiri Prochazka (27-3-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button