UFCWiadomości MMA

Dominick Cruz: „TJ to półgłówek”

Były mistrz kategorii koguciej, Dominick Cruz, po raz kolejny ruga medialnie TJ-a Dillashawa.

Dominick Cruz nie ma litości dla TJ-a Dillashawa. Przynajmniej w mediach. Były mistrz kategorii koguciej ostro skomentował słowa Dillashawa, który stwierdził, że Cruz naśladuje w mediach styl Conora McGregora.

Tak to widzi, bo nie potrafi mówić. To półgłówek, i nie ma to nic wspólnego ze mną. Nie próbuj porównywać mnie do innych, bo jesteś zbyt głupiutki, aby mówić, jak to widzisz. To sedno: ja mogę mówić, co chcę, bo przez cztery lata miałem praktyki przed kamerami. Czuję się tam naturalnie. Taka jest prawda.

– stwierdził Dominator w rozmowie z MMAFighting.

Obaj zawodnicy skrzyżują rękawice 17 stycznia na gali UFC Fight Night 81, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii koguciej.

Pozwólcie, że dam mu radę: wyluzuj, stary. Baw się gadką. Ciesz się tym doświadczeniem, bo nie będzie trwało wiecznie. Nie zawsze będziesz miał wokół siebie kamery, TJ, więc ciesz się tym. Powiedz, co zamierzasz mi uczynić. Zachęcam cię, powiedz, jak zamierzasz mnie pokonać. Powiedz mi, dlaczego jesteś lepszy, a nie tylko, że mnie znokautujesz, „bo pokażę mu w dzień walki”. Co naprawdę masz na myśli? Mówisz to samo, co wszyscy inni. Nikt nie chce słyszeć tego gówna. Powiedz mi, dlaczego. Wyjaśnij.

(…)

Dlaczego więc nie powie, co naprawdę czuje? Próbuje nie być sobą. Powinniście słyszeć go, gdy zacząłem gadać, jak bardzo sobie folgował. Zaczął przeklinać. Zaczął się wściekać. Był zły. Zobaczyłem prawdziwego TJ-a. Teraz to ukrywa. Nie daje temu ujścia. To różnica. Ja jestem sobą, on nie. Nie próbuję niczego tworzyć. Jestem po prostu sobą.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button