UFC

Dominick Cruz gotowy na Conora McGregora

Dominick Cruz byłby gotowy stanąć w szranki z mistrzem kategorii piórkowej, Conorem McGregorem.

Nowy-stary mistrz kategorii koguciej, Dominick Cruz, w rozmowie z Breitbart zapytany o ewentualną walkę z rozdającym karty w kategorii piórowej i zmierzającym teraz w kierunku dywizji lekkiej Conorem McGregorem, wyraził swoje zainteresowanie takim zestawieniem.

Po to jesteśmy w tym biznesie. Jesteśmy tutaj nie tylko po to, aby udowodnić sobie samym, jak dobrzy jesteśmy, ale także po to, aby zarobić pieniądze. A Conor robi kasowe walki.

Bez względu na to, co robimy, stawiamy na szali swoje ciała, więc skoro już to robimy, dobrze byłoby, aby było to za największe możliwe pieniądze. A takie coś zapewniają super-walki, więc absolutnie byłym zainteresowany wzięciem jakiejkolwiek super-walki.

Świeżo po odebraniu pasa mistrzowskiego TJ-owi Dillashawowi na UFC Fight Night 81 Dominator nie wie jeszcze, z kim zmierzy się w swojej kolejnym starciu. Być może dojdzie do rewanżu z Dillashawem, może zwieńczona zostania trylogia z Urijahem Faberem, a może UFC doprowadzi do drugiej konfrontacji Cruza z zamiatającym dywizją muszą Demetriousem Johnsonem.

Gdyby miało dojść do starcia z Conorem McGregorem, Cruz widzi taką możliwość tylko w jednej dywizji.

W 145 funtach mogę z nim walczyć. Nie sądzę, by 155 było dla mnie dobre. Nie jestem tak duży. Ale 145, mógłbym się przenieść tam.

Amerykanin nie ma też wątpliwości, że wyszedłby z konfrontacji z Irlandczykiem zwycięsko.

Oczywiście!

– stwierdził Cruz, zapytany, czy pokonałby McGregora, zaznaczając, że nikt nie powinien oczekiwać od zawodnika, że nie wierzy w swoje możliwości.

Oczywiście, że bym go zlał.

Obecnie McGregor przygotowuje się do starcia o pas kategorii lekkiej z Rafaelem dos Anjosem, do którego dojdzie 5 marca na gali UFC 197.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button