UFC

Dominacja! Oumar Sy zadebiutował w UFC od zwycięstwa z Tuco Tokkosem na UFC Vegas (VIDEO)

Oumar Sy z przytupem wkroczył w szeregi UFC, kończąc w pierwszej rundzie Tuco Tokkosa podczas gali w Las Vegas.

Wojujący swego czasu pod sztandarem KSW Oumar Sy (10-0) rozpoczął przygodę z UFC od pewnego zwycięstwa nad także debiutującym w oktagonie amerykańskiego giganta i wchodzącym w zastępstwie na ostatnią chwilę Tuco Tokkosa (10-4).

Sy po kilkunastu ledwie sekundach zamknął Tokkosa na ogrodzeniu, ciosami przygotowując sobie obalenie. W kotle po kilkudziesięciu sekundach zaszedł Brytyjczykowi za plecy, atakując duszeniem. Twarz Tokkosa wykrzywiła się w grymasie bólu, ale Francuz nie miał dogodnej pozycji do sfinalizowania poddania. Tokkos przetrwał.

Brytyjczyk próbował przy siatce wrócić na nogi – i nawet na moment na nie wrócił, ale uwieszony u jego bioder Sy szybko przeniósł walkę z powrotem do parteru. W kotłach zapaśniczo-parterowych Sy był o krok przed Tokkosem.

W końcu Francuz zaszedł rywalowi za plecy, zapinając na jego brzuchu trójkąt. Oumar walczył o przełożenie ręki pod brodą Tokkosa. W końcu dopiął swego, zmuszając Brytyjczyka do poddania walki.

Oumar Sy wyśrubował w ten sposób swój bilans do nieskazitelnego 10-0. Cztery z tych zwycięstw odniósł przez poddania, cztery przed czasem i dwa decyzjami sędziowskimi.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button