UFC

Dogonił Michaela Chandlera! Mateusz Gamrot w Top 5 wagi lekkiej UFC!

Mateusz Gamrot dokonał historycznego wyczynu, awansując do czołowej piątki oficjalnego rankingu kategorii lekkiej UFC.
Gdy we wtorek zaktualizowano oficjalne rankingi UFC po sobotniej gali w Austin, Mateusz Gamrot był sklasyfikowany na 6. miejscu, które zajmował od wielu tygodni. Jednak przy jego nazwisku widniała informacje o awansie Polaka o jedną pozycję (+1). Dlaczego, skoro cały czas okupował 6. miejsce? Nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że błąd ten został właśnie na oficjalnej stronie UFC skorygowany. Nadal przy Gamerze widnieje +1, ale tym razem rzeczywiście widać, że awansował o jedno oczko – aktualnie Polak jest sklasyfikowany na 5. pozycji. Nasz zawodnik doszlusował tym samym do niewidzianego w akcji od ponad roku Michaela Chandlera.
Sobotnia gala UFC Fight Night przyniosła sporo zmian w czołowej piętnastce. Jej bohater Arman Tsarukyan awansował o cztery miejsca i obecnie jest sklasyfikowany na 4. pozycji. Pokonany przezeń Beneil Dariush spadł z 4. miejsca na 7.

Do czołowej dziesiątki awansował okupujący wcześniej 12. lokatę Jalin Turner, który w co-main evencie zdemolował Bobby’ego Greena.

Wiele wskazuje na to, że Mateusz Gamrot niebawem powróci do oktagonu UFC. Od kilku tygodni reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team kusi bowiem dużym pojedynkiem. Z kim go stoczy? Póki co nie wiadomo.

Rafael dos Anjos w następstwie roszad w rankingu spadł z 10. miejsca na 11.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button