„Do zobaczenia wkrótce, Dano” – Khabib Nurmagomedov kusi powrotem?

Niepokonany Khabib Nurmagomedov potwierdził plany spotkania z szefem UFC Daną Whitem, w ramach którego niewątpliwie poruszony zostanie temat jego emerytury.

Jeszcze w zeszłym tygodniu nadal formalnie urzędujący mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov solennie zapewnił, że swoich emerytalnych planów nie zmienił, poddając tym samym mocno w wątpliwość lansowaną przez Danę White’a narracje, wedle której ostatniego słowa w oktagonie jeszcze nie powiedział… A tymczasem na mieście inne są już treście!

A przynajmniej na to wskazywać może zagadkowy wpis, jaki w mediach społecznościowych opublikował właśnie Dagestańczyk, zapowiadając spotkanie z frontmanem UFC.

– Do zobaczenia wkrótce, Dano – napisał Khabib.
Zanim jednak przebierający już nogami i zacierający ręce nienawistnicy Dagestańczyka podpalą przygotowany dlań medialny stos, triumfalnie obwieszczając, że za nic ma on własne postanowienia, warto nadmienić, że o spotkaniu Nurmagomedova z Whitem wiadomo od dłuższego czasu.

W zeszłym tygodniu Dagestański Orzeł podkreślił, że zrealizował już wszystkie sportowe cele, jakie postawił przed sobą, wobec czego wracać nie zamierza. Zapowiedział pójście na studia oraz rozwój biznesów hodowlanych.Dana White jak mantrę powtarza natomiast, że wierzy w powrót Dagestańczyka na ostatnią, 30. walkę. Uważa, że decyzja o zawieszeniu rękawic na kołku po zwycięstwie z Justinem Gaethje, była podjęta przez mistrza pod wpływem emocji. Przypomina, że zmarły na początku lipca ojciec Dagestańczyka Abdulmanap Nurmagomedov chciał, aby syn zakończył karierę z bilansem 30-0.

Jak potoczy się spotkanie White’a z Nurmagomedovem? W tym kontekście warto przyglądać się styczniowemu pojedynkowi Conora McGregora z Dustinem Poirierem, na szali którego póki co nie znajduje się tytuł mistrzowski.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. bulizzor

    24 listopada 2020 at 19:59

    „Zanim jednak przebierający już nogami i zacierający ręce nienawistnicy Dagestańczyka podpalą przygotowany dlań medialny stos(…)” – mistrz!!! :D

  2. aliendeg

    24 listopada 2020 at 20:26

    powinien mowi do dany ze jak chce walki to gsp i tyle.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply