UFC

Do walk z czołówką się nie garnie – Paddy Pimblett wskazał rywala na kolejną walkę: „Jesteś pie*dolonym gnojem!”

Paddy Pimblett nie pozostawił wątpliwości, kto jest na jego celowniku – Brytyjczyk chce rewanżu z Jaredem Gordonem.
Paddy Pimblett z czołówką wagi lekkiej walczy nie zamierza! A przynajmniej nie w najbliższym czasie. Cieszący się dużą popularnością Brytyjczyk opublikował nagranie, w którym rzucił wyzwanie do rewanżu Jaredowi Gordonowi.

Liverpoolczyk poddał się operacji kostki, uszkodzonej jakoby w pierwszej rundzie walki z Amerykaninem. W opublikowanym nagraniu obwieścił, że lekarze nie dowierzali, że z takim urazem był w stanie przewalczyć jeszcze dwie rundy.

Starcie Pimbletta z Gordonem odbyło się w grudniu zeszłego roku w ramach gali UFC 282. Brytyjczyk wygrał wówczas jednogłośną decyzją sędziowską, choć w opinii wielu, zwycięstwo winno było paść łupem Amerykanina.
– Tak, chcę grzmotnąć go w łeb pod koniec roku – powiedział Pimblett na nagraniu. – Powtórzymy to. Mam nadzieję, że pokona teraz Bobby’ego Greena, teraz złamię mu rękę w rundę. Biłem się z nim ostatnio jak bokser, a i tak wygrałem, bo jest do dupy.

– Mam nadzieję, że to obejrzy. Jesteś pie*dolonym gnojem. Byłem w najgorszej formie, a ty będąc w najlepszej, nie potrafiłeś mnie pokonać. Byłem kontuzjowany, nic się nie układało, a ty i tak w mój najgorszy dzień nie potrafiłeś mnie pokonać. Pokonałem cię w twojej najlepszej formie, bo jesteś niedorajdą.

Jared Gordon powróci do oktagonu 22 kwietnia, w ramach gali UFC Fight Night krzyżując rękawice ze wspomnianym Bobbym Greenem.

Amerykanin szybko odpowiedział na powyższe słowa Brytyjczyka.– Zabawne, bo podchodząc do tej walki, też miałem kontuzję kostki, udokumentowaną zresztą przez UFC – napisał na Twitterze. – Po naszej walce też przez wiele tygodni nie mogłem chodzić. Rozumiem jednak, dlaczego się wścieka. Wie, że wygrałem. Jak zresztą cały świat…

Paddy Pimblett wygrał wszystkie cztery walki, jakie stoczył dotychczas w UFC. Jest rozchwytywany przez innych lekkich, którzy widzą w nim łatwego rywala, któremu mogliby skraść medialny zgiełk, jaki go otacza. 28-latek zapowiedział, że rehabilitacja kostki potrwa dziesięć tygodni.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button