UFC

„Do tego czasu nic nie może być dyskutowane w temacie kolejnej walki” – nadchodzi kluczowa decyzja dot. Armana Tsarukyana i jego walki z Islamem Makhachevem

Menadżer Armana Tsarukyana stanowczo zaprzeczył doniesieniom o zestawieniu walki Ormianina z Islamem Makhachevem na UFC 307.

W przestrzeni medialnej pojawiły się nieoficjalne doniesienia, wedle których podczas październikowej gali UFC 307, która prawdopodobnie odbędzie się w Salt Lake City, do akcji powróci Arman Tsarukyan, stając do mistrzowskiej rewanżu z Islamem Makhachevem. Szybko na pogłoski te zareagował menadżer Ormianina Daniel Rubenstein.

Pokonując podczas jubileuszowej gali UFC 300 Charlesa Oliveirę, Ahalkalakets awansował na 1. miejsce w rankingu wagi lekkiej, wychodząc na czoło kolejki po oktagonowe usługi dagestańskiego mistrza. Plany zestawienia rewanżu potwierdzał w ostatnich tygodniach sternik UFC Dana White. Islamowi Makhachevowi marzy się co prawda podbój 170 funtów, ale Dagestańczyk zapowiedział, że jeśli trzeba będzie ponownie stanąć w szranki z Ormianinem, zrobi to.

W sobotę gruchnęły nieoficjalnie doniesienia, wedle których do dagestańsko-ormiańskiego rewanżu miałoby dojść przy okazji październikowej gali UFC 307, najprawdopodobniej w Salt Lake City. Szybko odniósł się do nich menadżer Ahalkalaketsa na odcinku zachodnim Daniel Rubenstein.

– Lol, nie – napisał. – Arman jest obecnie tymczasowo zawieszony przez Stanową Komisję Sportową w Nevadzie, co powinno zostać rozstrzygnięte 25 czerwca. Do tego czasu nic nie może być dyskutowane w temacie kolejnej walki Armana. Proszę, przestań publikować bzdury, gdy nie masz żadnych informacji.

Arman Tsarukyan został tymczasowo zawieszony za uderzenie fana w drodze do oktagonu na walkę z Charlesem Oliveirą. Zawodnik szybko pokajał się za swoje czyny, a uderzony fan zapowiedział, że nie złoży pozwu przeciwko zawodnikowi. W udzielanych ostatnimi czasy wywiadach Ormianin wyrażał wielką wdzięczność rzeczonemu fanowi, jak mantrę powtarzając, że chętnie zorganizuje mu bilety na UFC 303.

Wymiar kary, jaki zostanie wymierzony Tsarukyanowi, może mieć kapitalny wpływ na rozgrywkę o pas wagi lekkiej. Gdyby zawieszono go na pół roku, to – mając na uwadze, że gala UFC 300 odbyła się 13 kwietnia, do akcji mógłby powrócić dopiero 13 października – tymczasem wedle nieoficjalnych doniesień gala UFC 307 odbędzie się 5 października.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button