„Dlaczego nie?” – Bartosz Fabiński zainteresowany walką z brazylijskim asem parteru


Bartosz Fabiński wyraził w mediach społecznościowych gotowość do pójścia w oktagonowe tany ze specjalistą od BJJ Sergio Moraesem.

Bartosz Fabiński nie był widziany w akcji od listopada ubiegłego roku, gdy podczas argentyńskiej gali UFC on ESPN 140 przegrał przez poddanie z Michelem Prazeresem. Była to pierwsza porażka polskiego zawodnika pod flagą amerykańskiego giganta, która zatrzymała jego serię zwycięstw na trzech.
Wygląda jednak na to, że warszawski Rzeźnik powoli sposobi się do powrotu – i ma już na oku kolejnego rywala. Na to przynajmniej wskazywać może jego najnowszy wpis w mediach społecznościowych, w którym Polak wyraził gotowość na pójście w oktagonowe tany z Sergio Moraesem.

Dlaczego nie?

Sergio Moraes przed kilkoma dniami przegrał jednogłośną decyzją z Anthonym Rocco Martinem podczas gali UFC on ESPN+ 4 w Wichicie. W ten sposób jego seria dwóch zwycięstw – z Timem Meansem i Benem Saundersem – dobiegła końca.

*****

„Widziałem, że Błachowicz chciał walki, ale…” – Anthony Smith o wyzwaniu ze strony Polaka i walce z Alexandrem Gustafssonem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. MajkelŻojdan

    14 marca 2019 at 06:14

    Jak Prazeres go poddał w minutę, to Sergio go też podda, może trochę później.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *