Bez kategoriiUFC

Desperacko garnący się do walki Umar Nurmagomedov wyzwał zawodnika… spoza Top 15 wagi koguciej!

Umar Nurmagomedov jest tak zdeterminowany do walki w marcu, że jest gotów zmierzyć się nawet z przeciwnikami, których pokonanie rankingowo nic mu nie da.
Gdy przed dwoma tygodniami efektownie rozprawił się z Raonim Barcelosem, odnosząc czwarte już zwycięstwo w oktagonie amerykańskiego giganta, niepokonany w zawodowej karierze Umar Nurmagomedov zapowiedział pełną gotowość na powrót do akcji już w marcu, rzucając wyzwanie całej czołówce kategorii koguciej.

Wygląda jednak na to, że póki co Dagestańczyk nie otrzymał żadnej propozycji walki, wobec czego postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce. 27-latek wykorzystał media społecznościowe, aby zaprosić w oktagonowe tany… Montela Jacksona!
– UFC szuka dla mnie rywala – napisał. – Nikt nie chce się bić. Jestem tylko człowiekiem.

– Hej, damy świetną walkę – dodał później. – A jeśli mnie pokonasz, będziesz miał szansę, aby trafić do Top 10.

Co ciekawe, wspomniany Montel Jackson nie jest nawet sklasyfikowany w czołowej piętnastce kategorii koguciej. Pomimo tego może pochwalić się dobrymi statystykami. Wygrał bowiem trzy kolejne walki – ostatnio pokonał Julio Arce – i może pochwalić się w oktagonie UFC bilansem 6-2.

Umar Nurmagomedov okupuje 11. pozycję w rankingu. Wierzy, że jest o dwa zwycięstwa od pojedynku o złoto 135 funtów. Bardzo zależy mu, aby w marcu – jeszcze przed ramadanem – stoczyć kolejny pojedynek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button