UFC

Podbródek z piekieł! Robert Whittaker znokautował Ikrama Aliskerova w walce wieczoru UFC Rijad! (VIDEO)

W pojedynku wieńczącym galę UFC Rijad Robert Whittaker zdemolował Ikrama Aliskerova w ledwie 109 sekund.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Rijadzie rewelacyjnie dysponowany były mistrz wagi średniej Robert Whittaker (26-7) zdemolował w pierwszej rundzie Ikrama Aliskerova (15-2).

Uważny początek w wykonaniu obu zawodników. Whittaker trafił lowkingiem. Poprawił kolejnym, ale tym razem Aliskerov odpowiedział prostymi. Dagestańczyk zaatakował kopnięciem na korpus. Australijczyk skarcił kopiącego rywala lewym prostym.

Whittaker doskoczył do szukającego kontrującego kolana Aliskerova z potężnym prawym sierpem – i trafił czysto, okrutnie wstrząsając Dagestańczykiem! Ten ledwie utrzymał się na nogach! Czując krew, Whittaker potraktował przeciwnika lewym sierpem, następnie szukając swojej firmowej kombinacji kończonej prawym kopnięciem na głowę. Nie trafił jednak, ale Aliskerov nadal ledwie trzymał się na nogach!

Whittaker z zimną krwią doskoczył do rywala z kombinację lewego prsotego, którym przygotował sobie fantastyczny prawy podbródek, ścinając Aliskerova z nóg! Spokojnie następnie dzieła zniszczenia dopełnił bombami z góry, czekając na przerwanie sędziego. W końcu się doczekał, na wszystko potrzebując 109 sekund.


PEŁNE WYNIKI UFC RIJAD – TUTAJ


Robert Whittaker odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, utrzymując się w grze o najwyższe laury w kategorii średniej.

Seria siedmiu z rzędu zwycięstw Ikrama Aliskerova – niepokonanego od ponad pięciu lat – dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Aliskerov chwiał się po Hawesie, podbródek Chimaeva go znokautował na miejscu, a tu potężnie naruszył, będąc początkiem jego końca. Gość został jeszcze bardziej zweryfikowany z Robercikiem niż Imavov z redneckiem Stricklandem.

Dodaj komentarz

Back to top button