Babilon MMAPolskie MMA

Debiutancka gala nowej organizacji Babilon MMA już 18 sierpnia w Międzyzdrojach

Michał Fijałka i Marcin Łazarz pójdą w tany w walce wieczoru debiutanckiej gali nowej organizacji MMA na polskim rynku – Babilon MMA.

Zajmujący się dotychczas przede wszystkim boksem promotor Tomasz Babiloński powołał do życia nową organizację, tym razem skupiającą się na mieszanych sztukach walki – Babilon MMA.

Debiutancka gala odbędzie się już 18 sierpnia w Międzyzdrojach.

Nie zostawiam boksu zawodowego, który od lat jest moim życiem, ale dostrzegam też dynamiczny rozwój MMA. Dlatego właśnie postanowiłem spróbować swoich w mieszanym sztukach walki.

– powiedział w informacji prasowej Babiloński.

To dla mnie nowa dyscyplina. Nie ukrywam, że wiele będę musiał się nauczyć, ale od początku postawiłem na współpracę z ekspertami i efektem tego jest imponująca jak na debiut karta.
W walce wieczoru rękawice skrzyżują dwaj mocni półciężcy Michał Fijałka (15-6-1) i Marcin Łazarz (10-4). Zwycięzca pojedynku mocno zbliży się do powrotu w szeregi KSW, o czym otwarcie napisano w informacji prasowej Babilon MMA.

Pojedynki będą się odbywać w ośmiokątnej klatce. Walki zawodowe zostaną oparte o zasady Unified Rules.

– czytamy w informacji prasowej.

Organizatorzy przygotowali 5 starć zawodowych i co najmniej 2 amatorskie. Kolejne szczegóły dotyczące gali zostaną opublikowane w najbliższych dniach. Bilety wkrótce na stronie ebilet.pl.

*****

Nieoficjalnie: Oskar Piechota podpisał kontrakt z UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button