ONE FC

Debiut Roberto Soldicia w ONE Championship potwierdzony! Rywalem niepokonany Dagestańczyk!

Roberto Soldić poznał rywala na debiutancki występ pod sztandarem organizacji ONE Championship.

Były mistrz kategorii półśredniej i średniej KSW Roberto Soldić (20-3) kilka dni temu zdradził, że pod banderą ONE Championship zadebiutuje 2 grudnia. Nie ujawniał natomiast, kto przywita go w klatce azjatyckiego giganta.

Wczesnym sobotnim rankiem sprawa stała się jednak jasna. Organizatorzy oficjalnie ogłosili, że chorwacki Robocop pójdzie w bitewne tany z niepokonanym w zawodowej karierze Muradem Ramzanovem (11-0).

Zwycięzca pojedynku najprawdopodobniej zapewni sobie starcie z mistrzem wagi półśredniej organizacji Kiamrianem Abbasovem.

26-letni Dagestańczyk ma na koncie trzy starty w ONE Championship, wszystkie oczywiście zwycięskie. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, pokonując jednogłośną decyzją byłego mistrza Zebaztiana Kadestama.

Całą walkę można obejrzeć poniżej.

Roberto Soldić podpisał kontrakt z ONE Chmapionship w sierpniu jako jeden z najbardziej rozchwytywanych wolnych zawodników. Chorwat może pochwalić się serią siedmiu zwycięstw. Ostatnie odniósł w grudniu ubiegłego roku, brutalnie nokautując Mameda Khalidova, czym zapewnił sobie tytuł mistrzowski wagi średniej KSW.

Pod kątem dynamiki walki sprawa szczególnie skomplikowana tutaj nie jest. Robocop to bowiem przede wszystkim stójkowicz, podczas gdy Dagestańczyk – zapaśnik. Ramazanovi oddać trzeba, że w swoich poczynaniach zapaśniczych jest bardzo metodyczny i skuteczny, ale czy wystarczy to na bardzo mocnego w obszarze defensywy przed obaleniami Chorwata?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Back to top button