UFC

Darren Till oferuje Mike’owi Perry’emu $5 tys., aby stanąć w jego narożniku na walkę z Robbiem Lawlerem

Darren Till wyrasta na największego trolla wśród zawodników UFC – właśnie zaproponował, że zapłaci niepałającemu do niego sympatią Mike’owi Pery’emu $5 tys. za stanięcie w jego narożniku.

W poniedziałek Mike Perry obwieścił, że fan, który zapłaci mu najwięcej, wejdzie w skład jego narożnika – u boku jego dziewczyny Latory Gonzalez – na okoliczność walki z Robbiem Lawlerem. Odbędzie się ona 21 listopada w ramach gali UFC 255.

Niespodziewanie 5 tysięcy dolarów zaoferował Amerykaninowi… Darren Till!

https://www.instagram.com/p/CF-rZcLhE9D/

Brytyjczyk podszedł do tematu śmiertelnie poważnie, organizując nawet zbiórkę, aby opłacić miejsce w narożniku Platynowego.

Menadżer Amerykanin Abraham Kawa potwierdził, że rzeczywiście sprawa jest w zasadzie przesądzona – Goryl stanie w narożniku Mike’a Perry’ego. Musi tylko opłacić sobie koszty podróży.

Zagwarantowawszy sobie miejsce w narożniku Mike’a Perry’ego, świetnie bawiący się Darren Till przeszedł do drugiej części swojego niecnego planu, pytając fanów, ile są mu gotowi zapłacić, aby… podczas walki Amerykanina rzucił ręcznik, poddając go!
Na tym jednak nie koniec, bo obaj zawodnicy wdali się w medialne przepychanki, z których to Brytyjczyk – zdaniem wielu – wyszedł obronną ręką…

Swego czasu obu zawodników łączyła więź sportowej przyjaźni, ale w zeszłym roku ich relacje mocno się pogorszyły. Perry nie był bowiem kontent z osobliwych żartów ze strony Tilla, który chętnie obiektem kpin czynił byłą już dziewczynę Amerykanina.

Czy natomiast rzeczywiście istnieje szansa na to, aby to Till stanął w narożniku Perry’ego na walkę z Lawlerem? Przekonamy się pewnie niebawem…

Zawodnik z Liverpoolu powróci do oktagonu UFC dwa tygodnie po starciu Platynowego z Robbiem Lawlerem, podczas gali UFC Fight Night – odbędzie się ona również w Las Veags – mierząc się z Jackiem Hermanssonem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Jesteś teraz królem, więc…” – Daniel Cormier odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button