Bez kategoriiKSWPolskie MMA

Daniel Omielańczuk wystąpi na KSW 70 – rywalem pogromca Michała Kity!

Wygląda na to, że w swoim powrotnym występie pod banderą KSW Daniel Omielańczuk powalczy w eliminatorze do titleshotwa wagi ciężkiej.
W zeszłym tygodniu gruchnęły doniesienia o powrocie Daniela Omielańczuka (25-12-1) pod sztandar KSW. Dziś wiemy natomiast, kiedy i z kim Polak skrzyżuje rękawice.
Daniel Omielańczuk zmierzy się mianowicie z Ricardo Praselem (12-3), a do walki tej dojdzie 28 maja w ramach gali KSW 70 w Łodzi. O zestawieniu poinformował menadżer polskiego ciężkiego Artur Ostaszewski.

Daniel Omielańczuk w ostatnich latach wojował pod sztandarem ACA, gdzie doszedł nawet do walki mistrzowskiej, będąc jednak zmuszonym uznać wyższość Tony’ego Johnsona Jr.. Jego bilans w czeczeńskiej organizacji wyniósł 6-4. Ostatnie dwie walki przegrał, ulegając Evgeny’emu Goncharovowi oraz Adamowi Bogatyrevowi.
Ricardo Prasel zadebiutował nad Wisłą w marcu tego roku, w ramach gali KSW 68 powracając z bardzo dalekiej podróży w starciu z Michałem Kitą. Zdemolowany w pierwszej rundzie, w drugiej Brazylijczyk ubił Polaka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Niewykluczone, że starcie Daniela Omielańczuka z Ricardo Praselem stanowić będzie eliminator do walki z panującym od lat w wadze ciężkiej mistrzem Philem De Friesem.

Rozpiska KSW 70

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusza Pudzianowskiego (16-7) vs. Michał Materla (31-8)

Pozostałe

120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3)
93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4) vs. Ivan Erslan (11-1)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (12-6) vs. Tony Quinn (9-5)
83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button