UFC

Daniel Cormier wskazał trzech rywali, z którymi w 2024 roku zmierzy się Islam Makhachev

Były podwójny mistrz UFC, a obecnie między innymi komentator Daniel Cormier rozrysował plan Islama Makhacheva na 2024 rok.
Kilka dni temu Daniel Cormier zdradził, kiedy najprawdopodobniej do akcji powróci mistrz kategorii lekkiej UFC Islam Makhachev. Według Amerykanina do trzeciej obrony tronu Dagestańczyk stanie przy okazji debiutanckiej gali UFC w Arabii Saudyjskiej, która odbędzie się 2 marca w Rijadzie.

Na tym nie koniec, bo DC nie tylko pokusił się o wskazanie przeciwnika, z którym pójdzie w bitewne tany Islam Makhachev – jego zdaniem będzie to rewanżowe starcie z Charlesem Oliveirą – ale też dwóch następnych, z jakimi przyjdzie się Dagestańczykowi – celującemu w trzy walki w przyszłym roku – zmierzyć.
– Powiedzmy, że Makhachev pokona w marcu Oliveirę – powiedział na swoim kanale Daniel. – Kto byłby kolejny? Justin Gaethje. Gaethje postawił sprawę jasno – będzie czekał na walkę o pas. A znam Justina. Spędziłem wiele czasu z Justinem.

– Chce tej walki, bo czuje, że ma dobry styl pod Islama Makhacheva. Uważa, że wyciągnął z walki z Khabibem wnioski, które zaprocentują naprzeciwko Makhacheva. Nie zapominajmy, że Gaethje wygrał pierwszą rundę walki z Khabibem. Niewielu może to powiedzieć.

– Kto będzie trzeci? Uważam, że Dustin Poirier. Islama Makhacheva czeka w przyszłym roku trudny rajd. Spośród najważniejszych lekkich ostatniej dekady może zmierzyć się z Charlesem, Justinem i Dustinem, a wszystko to w jednym roku kalendarzowym.

Czy proroctwa Daniela Cormiera się spełnią? Czas pokaże. Wiadomo natomiast, że Dustin Poirier sposobi się do walki na jubileuszowej gali UFC 300, która odbędzie się w kwietniu, a o bitewne usługi Justina Gaethje starają się właśnie Diament – po raz trzeci – oraz Max Holloway.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button