UFC

Dana White zdecydowanie o potencjalnej walce McGregor vs. Pacquiao

Szef UFC Dana White zabrał głos na temat ostatnich doniesień o rozmowach między obozami Manny’ego Pacquiao i Conora McGregora w sprawie wspólnej walki bokserskiej.

Kilka dni temu Manny Pacquiao zakomunikował, że kontaktował się z obozem Conora McGregora w sprawie potencjalnej walki bokserskiej w kwietniu przyszłego roku. Informacja ta lotem błyskawicy obiegła świat MMA oraz boksu i najwyraźniej nie umknęła tez sternikowi UFC Danie White’owi, który zapytany o możliwe prace nad tego rodzaju zestawieniem, nieszczególnie zdziwiony odpowiedział:

Nie. To byłoby dziwne, bo (McGregor) nadal ma z nami kontrakt.

– powiedział White w rozmowie z dziennikarzami po UFC Fight Night 123.

Jeśli okaże się to prawdą, to pozwę Manny’ego Pacquiao i każdego, kto go reprezentuje. Zakładam więc, że nie jest to prawdą.
W ocenie niektórych jednak fakt posiadania licencji bokserskiej przez Irlandczyka stanowić może swego rodzaju ochronę – z uwagi na słynny Ali Act – przed UFC. Warto też mieć na uwadze, że Dana White zapowiedział zaangażowanie się w promocję boksu w 2018 roku – i niewykluczone, że w swoich planach uwzględnia też McGregora.

Cały videocast – KLIK

Tak czy inaczej, wydaje się, że dla obu zawodników – McGregora i Pacquiao – nie ma w tej chwili żadnej bardziej kasowej walki niż ta wspólna.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #3 – UFC Fresno, waga Jędrzejczyk, McGregor vs. Pacquiao

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button