UFC

Za wcześnie dla Seana O’Malleya na walkę z Petrem Yanem? „Sugar” zareagował na wypowiedzi Dany White’a!

Sean O’Malley odniósł się do wypowiedzi Dany White’a, który przyznał, że początkowo był przeciwny jego zestawieniu z Petrem Yanem.
Kilka dni temu sternik UFC Dana White przyznał, że złapał się za głowę, gdy matchmaker Sean Shelby przedstawił mu pomysł zestawienia Seana O’Malleya z Petrem Yanem. Ocenił w pierwszej chwili, że dla Amerykanina jest na takie zestawienie za wcześnie.

Jak zareagował na te wypowiedzi White’a Sugar? O to zapytano go w magazynie The MMA Hour.
– Nie wiem – powiedział zawodnik. – Nie analizuję tego. Gdy ułożę Petra twarzą na deskach, Dana pomyśli: „Ok, to było dobre zestawienie”.

– Tak czy inaczej, ja vs. Petr to epickie starcie. Kickbokserska rozkosz. Dwaj bardzo wysokiej klasy uderzacze, bardzo wysokiej klasy zawodnicy MMA. To będzie bardzo ciekawa walka. Wierzę, że mam, czego potrzeba, by zgasić Petrowi światło.

Do amerykańsko-rosyjskiego pojedynku dojdzie 22 października w Abu Zabi w ramach gali UFC 280. Jak wyjaśnił White, przekonany przez Shelby’ego, O’Malley ma na karku prawie 28 lat, jest w szczycie formy, ma za sobą sporo walk w oktagonie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby skonfrontować go z Sybirakiem.

Warto natomiast przy tej okazji zaznaczyć, że relacje Seana O’Malleya z Seanem Shelbym nigdy do najserdeczniejszych nie należały, vide poniższe wypowiedzi Sugara.Tak czy inaczej, O’Malley zapewnia, że nie czuje, aby musiał cokolwiek udowadniać White’owi.

– Myślę, że Dana naprawdę mnie lubi – ocenił. – Ja uwielbiam, kurwa, Danę. Nie traktuję więc jego wypowiedzi absolutnie jako obraźliwych. To po prostu jego zdanie, a każdy może mieć własne. Nie interesuje mnie to szczególnie.
– Uważam, że ta walka ekscytuje Danę. Dana zajmuje się tym od dawna. Mógłby się wypalić, oglądając co weekend gale. Jakie walki go nakręcają? Kiedy mówi, że „musi obejrzeć tę walkę!”? Nie ma wielu takich zestawień.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button