UFC

Dana White rozwiewa wątpliwości w temacie przeciwnika na powrót dla Conora McGregora

Szefujący UFC Dana White zabrał głos na temat powrotu Conora McGregora, nie pozostawiając wątpliwości, kto będzie rywalem Irlandczyka.
Uwijając się od dobrych trzech lat jak w ukropie, aby zapewnić sobie bitewne usługi Conora McGregora Michael Chandler ostatnimi czasy wydawał się tracić cierpliwość i nadzieje na finalizację walki. Irlandczyk w nieszczególnie zawoalowany sposób sugerował bowiem, że ich starcie stoi pod dużym znakiem zapytania. Stwierdził, że UFC nie jest już zainteresowane zestawieniem jego walki z Chandlerem, a na horyzoncie jest wiele innych ciekawych pojedynków.

Trudno zatem dziwić się zaniepokojeniu Amerykanina, który jeszcze kilka miesięcy temu – gdy otrzymał rolę trenera w TUF naprzeciwko Irlandczyka – był przekonany, że złapał Pana Boga za nogi.
Skołatane nerwy Irona ukoił jednak we wtorek sternik UFC Dana White. Podczas konferencji prasowej po gali Contender Series w Las Vegas głównodowodzący amerykańskiego giganta postawił sprawę jasno w temacie irlandzko-amerykańskiej konfrontacji.

– Rozmawiałem z Conorem wczoraj albo przedwczoraj i tak, jest gotowy do walki – powiedział Dana. – Powiedziałem mu, żeby wracał do formy i to załatwimy.

Zapytany, czy to Chandler będzie przeciwnikiem McGregora, White szybko przytaknął.

– (Conor) lubi się, ku*wa, droczyć ze wszystkimi – dodał z uśmiechem amerykański promotor. – Szczególnie ze swoim rywalem czy swoimi potencjalnymi rywalami.

Irlandczyk nie był widziany w akcji od dwóch lat, gdy w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem złamał nogę. 35-latek nadal nie powrócił pod nadzór Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA).

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button