UFCWiadomości MMA

Dana White: „Ronda nie zawalczy z Holly Holm na UFC 200”

Sternik UFC przyznaje, że sam nie wie, kiedy możemy spodziewać się powrotu do oktagonu Rondy Rousey.

Dana White nigdy nie krył i nadal nie kryje swojej sympatii do Rondy Rousey i to nawet po tym, jak na UFC 193 jego ulubienica utraciła pas mistrzowski kobiecej dywizji koguciej na rzecz skazywanej przed walką na porażkę Holly Holm.

Po deklasacji z rąk pretendentki w dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy Rowdy powróci do oktagonu. Sam sternik UFC zapowiadał, iż supergwiazda jego organizacji może liczyć na natychmiastowy rewanż i szansę odzyskania swojego pasa, a wiele osób spodziewało się, iż powrót Rousey może nastąpić na jubileuszowej gali UFC 200 w lipcu.

Lawinę spekulacji dodatkowo mogła wzmocnić informacja, iż pogromczyni byłej mistrzyni Holly Holm zawalczy z Mieshą Tate na gali UFC 197 w marcu, co sprawia, że zapewne byłaby gotowa na UFC 200.

Jednakże Dana White we wczorajszym wywiadzie dla Yahoo! Sports zdradził, iż przystał na prośbę Rousey, gdy ta poprosiła go o przesunięcie swojego powrotu do oktagonu, kiedy wstrzymano zdjęcia do remake’u filmu Road House, w którym ma zagrać jedną z głównych ról.

Mogłaby robić obie te rzeczy, ale pytanie, czy powinna to robić? Mogłaby robić obie te rzeczy, ale dlaczego powinna? Zdjęcia do filmu według harmonogramu powinna skończyć przed UFC 200, ale może być za blisko tego terminu.

Zarządzający organizacją z Las Vegas Dana White sam nie wie, kiedy możemy się spodziewać powrotu Rousey do rywalizacji sportowej, jednak przyznaje, że powita ją z otwartymi ramionami.

Ja to widzę tak, że Ronda harowała dla nas przez trzy ostatnie lata. Walczyła, promowała i budowała ten sport. Jeśli ktokolwiek zasługuje na przerwę, to właśnie ona. Po gali UFC 193 Holly powiedziała, że jest gotowa na rewanż z Rondą i że ona zasługuje na ten rewanż i wszystko inne. Więc czekamy na moment, kiedy ona tego zechce. To, co zrobiła ta kobieta, jest ponad wszystkim, co zrobili inni. Mam na myśli, że to jest nieprawdopodobne, co ona zrobiła przez ostatnie trzy lata. Wszystko, co chcieliśmy, nigdy nie powiedziała „nie” na cokolwiek, niczego nie negowała. Brała nawet odpowiedzialność za coś, za co odpowiedzialne były inne osoby. Więc jeśli mówi mi, że potrzebuje więcej czasu, to wiesz co? Ma ten czas.

Czy wierzycie, że Ronda może nie pojawić się na UFC 200? Kiedy spodziewacie się jej powrotu?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button