Biznes MMA UFCUFC

Dana White o zawodnikach niezadowolonych z płacy: „Nie byłeś wystarczająco dobry”

Dana White ma jasny przekaz dla wielu zawodników, którzy narzekają, że nie zarabiają dostatecznie dużo.

Nie ma takiego dnia – no, może tygodnia – w którym jakiś zawodnik UFC nie mówiłby o pieniądzach. Poza Eddiem Alvarezem każdy, nawet ci najbogatsi, uważa, że nie zarabia dostatecznie dużo, szukając sposobów na to, by wywalczyć podwyżkę. Jednak droga do większych pieniędzy jest kręta, wyboista i niemożliwa do przebycia dla całej masy fighterów, który brakuje umiejętności, medialności czy sprytu.

Problemem w tym sporcie jest to, że są goście, którzy są naprawdę dobrzy i zarabiają miliony dolarów, a inni goście myślą: „Dlaczego ja nie zarabiam milionów?”. Odpowiedź brzmi: nie byłeś wystarczająco dobry.

– stwierdził szef UFC Dana White w programie The Herd.

Nie byłeś wystarczająco dobry i niewystarczająco dużo ludzi interesowały twoje walki. Więc zawsze będzie słychać tych gości, którzy tego nie dokonali.

White jest jednak daleki od rozdzierania szat i zdaje sobie doskonale sprawę, że nigdy nie będzie w stanie zadowolić wszystkich.

Gdy jesteś szefem… nigdy nie będziesz najpopularniejszym gościem. Musisz podejmować decyzje. Gdy decyzja nie brzmi „tak”, ludzie nie są zadowoleni.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button