UFC

Dana White o walce Conora z Floydem: „Właśnie straciliśmy nasz termin”

Głównodowodzący UFC Dana White zdradził, że bokserski pojedynek Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem był szykowany na 16 września – ale ten termin jest już nieaktualny.

Wygląda na to, że właśnie pojawiła się kolejna przeszkoda na drodze do zorganizowania bokserskiej walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Wszystko z uwagi na szlagierowo zapowiadające się starcie Saula Canelo Alvareza z Gennadym Golovkinem, które dzisiejszej nocy – zaraz po dominującym zwycięstwie tego pierwszego z Julio Cesarem Chavezem Juniorem – zostało zapowiedziane na 16 września w Las Vegas.

Jak bowiem ujawnił w rozmowie z FightHype.com sternik UFC, Dana White, właśnie na 16 września planowana była konfrontacja McGregora z Mayweatherem – oczywiście przy założeniu, że wszystkie strony doszłyby do porozumienia w kwestiach finansowych.

Właśnie straciliśmy nasz termin na rzecz Canelo i Triple-G, ale w porządku, to dobra walka. Na niej też się pojawię.

– powiedział White zaraz po walce Alvareza z Cesarem Chavezem Juniorem.
Również i wedle doniesień FOXSports.com irlandzko-amerykańskie starcie szykowane było na 16 września. Biorąc zaś pod uwagę, że pojedynek Canelo z GGG również wywoła nie lada zainteresowanie, McGregor i Mayweather będą najprawdopodobniej musieli przesunąć swoje tany o co najmniej miesiąc – jeśli nie później.

Canelo wyglądał dzisiaj dobrze, niesamowicie. Triple-G to świetny gość, człowiek, jakiego boks obecnie potrzebuje, więc będzie to dobra walka. Taki sam jest Canelo, dzisiaj szedł ostro.

– powiedział White.

Ta walka oznacza zwycięstwo dla fanów. To będzie prawdziwa wojna.

*****

Nate Diaz: „Bijcie się ze sobą, sku*wiele”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button