UFC

Dana White: „Nikt od nas nie rozmawia z je*anym Arielem Helwanim – to mogę wam zagwarantować”

Dana White zrugał Ariela Helwaniego za doniesienia, wedle których UFC było sfrustrowane postawą mistrzyni kategorii muszej Nicco Montano.

Gdy kilka dni temu dziennikarz Ariel Helwani doniósł, że „UFC traci cierpliwość” do mistrzyni kategorii muszej Nicco Montano, która rzekomo waha się nad zaakceptowaniem walki w obronie pasa podczas gali UFC on FOX 30 przeciwko Valentinie Shevchenko, Amerykanka nie zostawiła na nim suchej nitki.

Wyjaśniła też przy okazji, że boryka się z problemami zdrowotnymi, o których UFC doskonale wie.
Wczoraj natomiast do przysłowiowego pieca dołożył też sternik amerykańskiego giganta Dana White, jeszcze ostrzej wypowiadając się o jakości pracy wykonywanej przez Ariela Helwaniego.

Oczywiście, że nie miał racji.

– powiedział White w UFC Unfiltered.

Z kim z UFC, do chuja, rozmawiał niby Ariel Helwani? Nikt od nas z nim nie rozmawia. Rozumiecie? Dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę rozmawiał z ludźmi od Valentiny, którzy powiedzieli nam, że nie tak to przedstawili Arielowi. Powiedzieli mu, że oni byli sfrustrowani czekaniem na Nicco – a nie UFC.

Nikt tu nic nie mówi Arielowi Helwaniemu. Wydaje wam się, że dzwonimy do niego i mówimy: „Hej, jesteśmy, kurwa, sfrustrowani zachowaniem tego i tego”? Rozumiecie? Jeśli ktokolwiek od nas może powiedzieć, że jest sfrustrowany, to są to trzy osoby – i ja jestem jedną z nich. I żaden z nas nie rozmawia z jebanym Arielem Helwanim – to mogę wam zagwarantować.

To nie jest tak, że (Nicco) udaje jakąś, kurwa, kontuzję, jak niektórzy ludzie tutaj. Gdy usuwają ci migdałki, nie udajesz żadnej, kurwa, kontuzji!

Nikt od nas nie zamienia z nim, kurwa, słowa, a on opowiada te brednie. Ale to typowe. Taki już jest. Tak to robi. Zawsze próbuje zgrywać tego, który ma jakieś informacje ze środka i wie, co się dzieje. Weź stąd wypierdalaj.

*****

Dana White potwierdza plany walki Georges Saint-Pierre vs. Nate Diaz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button