Bez kategoriiUFC

Dana White i Kamaru Usman zareagowali na wyzwanie, jakie rzucił Nigeryjczykowi Conor McGregor!

Kamaru Usman i Dana White zareagowali na plany Conora McGregora, który celuje w tytuł mistrzowski wagi półśredniej.
W piątek niemogący pochwalić się żadnymi sportowymi osiągnięciami od kilku dobrych lat, ale nadal cieszący się gigantyczną popularnością były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor obwieścił, że na powrót celuje w starcie o złoto trzeciej dywizji – półśredniej, na tronie której od lat zasiada Kamaru Usman.
Przechodzący nadal rehabilitację po złamanej w przegranej z Dustinem Poirierem trylogii Irlandczyk nie ma żadnych wątpliwości, że porachowałby Nigeryjczykowi kości. Nie widzi w nim najmniejszego zagrożenia.

Jak natomiast na zmianę planów Notoriousa – bo wcześniej przebąkiwał o walce o złoto 155 funtów – zapatruje się głównodowodzący UFC Dana White? O to zapytano go w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił portalowi The MacLife.

– Interesujące – powiedział nieco zaskoczony White. – Słyszałem, że przylatuje do Vegas. Spotkamy się niebawem i porozmawiamy. Cóż… Zobaczymy, co będzie dalej.– Pod kątem kasowym każda walka Conora jest dobra.

Słowa Irlandczyka nie uszły też oczywiście uwadze głównego zainteresowanego, czyli Kamaru Usmana. Nigeryjczyk opublikował w mediach społecznościowych dwa wpisy, odnosząc się do śmiałych zapowiedzi McGregora.

– Chcecie zrobić z oktagonu miejsce zbrodni – napisał.

– Powiedział, że co zrobi? – dodał później szyderczo.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Medialne tarcia na linii McGregor – Usman nie są nowością. Irlandczyk już wcześniej kusił walką z Nigeryjczykiem, oskarżając go też o kopiowanie swoich pomysłów, wypowiedzi. Usman wielokrotnie w przeszłości zapraszał McGregora w oktagonowe tany, ale nigdy nie doczekał się konkretnej odpowiedzi.
Póki co Nigeryjski Koszmar skupia się na rewanżowym pojedynku z Leonem Edwardsem w szóstej obronie tytułu mistrzowskiego, który jest wstępnie planowany na lipiec.

Notorious zapowiadał powrót do oktagonu latem, ale Dana White kilka dni temu stwierdził, że bardziej realna jest jesień.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button