Dana White: „Brock Lesnar jest bardzo zainteresowany walką z Jonem Jonesem”


Głównodowodzący UFC, Dana White, opowiada o potencjalnym powrocie do oktagonu Brocka Lesnara, wskazując Jona Jonesa jako jego najbardziej prawdopodobnego rywala.

W kwietniu WWE poinformowało o podpisaniu nowego kontraktu z Brockiem Lesnarem, ale wedle ówczesnych doniesień, umowa ta miała obowiązywać tylko przez kilka miesięcy i uwzględniać możliwość występu pod sztandarem UFC.

I wygląda na to, że tak w istocie było, na co wskazywać mogą najnowsze wypowiedzi sternika UFC, Dany White’a, który przydybany przez dziennikarzy TMZ, nie wykluczył powrotu Lesnara.

Wydaje mi się, że umowa Brocka z WWE dobiega końca późnym latem – a wiem, że chce walczyć, więc jestem pewien, że do tego doprowadzimy.

Zapytany o potencjalne starcie Amerykanina z Francisem Ngannou, który od dawien dawna garnie się do takowej walki – podobnie zresztą jak Daniel Cormier – Dana White nie wykluczył takiego scenariusza, skłaniając się jednak ku innemu oponentowi.

To dobre zestawienie. Absolutnie.

– powiedział.

Jest wiele opcji. Jon Jones jest bardzo zainteresowany walką z Brockiem Lesnarem i Brock Lesnar jest bardzo zainteresowany walką z Jonem Jonesem.
Na przeszkodzie doprowadzenia do takiej potyczki stoi jednak Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA). Jon Jones nadal bowiem czeka na jej decyzję w sprawie wymiaru kary za drugą wpadkę dopingową, a Brock Lesnar wedle nieoficjalnych doniesień pod jej kuratelę jeszcze nie wrócił po tym, jak zakończył karierę – a przed powrotem do oktagonu powinien poddać się 6-miesięcznym kontrolom.

*****

Nowozelandzki twardziel, Romero jak Zidane i amerykański konfident – pięć wniosków po UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *