KSWPolskie MMA

(VIDEO) Damian Janikowski złamał palec, ale po świetnym występie ubił Jasona Radcliffe’a!

Damian Janikowski odniósł drugie zwycięstwo z rzędu, podczas gali KSW 59 pokonując Jasona Radcliffe’a.

Świetnie usposobiony Damian Janikowski (6-3) pokonał Jasona Radcliffe’a (16-8) podczas gali KSW 59 w Łodzi.

Radcliffe z mocnym kopnięciem na głowę na otwarcie walki – ale zblokowanym. Lowking Polaka częściowo doszedł. Drugi doszedł bardzo mocno. Brytyjczyk szukał lewych prostych, ale Damian potraktował go kolejnym atomowym niskim kopnięciem, tym razem na udo.
Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Janikowskiego, przestrzelona. Lowking doszedł jednak celu. Radcliffe trafił ładnym kopnięciem na korpus po przekroku. Niskie kopnięcie Janikowskiego po serii kiwek. Ciosy Brytyjczyka w powietrze – dobra kontrola dystansu w wykonaniu Polaka.

Janikowski przestrzelił obrotowym backfistem, ale trafił kolejnym niskim kopnięciem. Piękny prawy sierpowy z odwrotnej pozycji w wykonaniu Damiana! Weszło czysto. Ładny unik Polaka. Janikowski spokojny, opanowany, wyrachowany – i skuteczny.
Kolejne atomowe kopnięcie na wysokości łydki doszło celu – Janikowski uniknął też kontry. Lewy-prawy Polaka, ale w powietrze. Middlekick doszedł jednak celu. Janikowski poszukał podbródka, ale nie trafiał. Próba obalenia… Świetnie wybroniona przez Brytyjczyka.

Sroga akcja reprezentanta WCA – kilka mocnych uderzeń doszło szczęki Brytyjczyka, który wydawał się nawet delikatnie naruszony. Przetrwał jednak do końca pierwszej rundy.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Janikowski

Soczysty kros w wykonaniu Radcliffe’a w pierwszej akcji drugiej rundy. I jeszcze jeden prawy w odpowiedzi na lowkinga Polaka. Potężne prawy sierpowy Janikowskiego w powietrze – a prawy Brytyjczyka w punkt.

Damian ruszył z kombinacją sierpowych – jeden z nich doszedł celu. Niskie kopnięcie Polaka nie działały już tak dobrze – Brytyjczyk szukał kontr ciosami. Potężny prawy sierp po kiwce lewym autorstwa Jasona. Janikowski nie zrobił sobie jednak nic z tego uderzenia.

Brytyjczyk wyraźnie aktywniejszy. Trafiał częściej – lewym prostym, krosem. Damian polował na potężne prawe sierpowe, które jednak pruły powietrze. Mocny lowking Radcliffe’a doszedł łydki wykrocznej nogi naszego zawodnika. Damian zdzielił go lewym sierpem po przekroku, wpadając w klincz.Poszukał obalenia, ale Radcliffe dobrze się wybronił. Lewy prosty Brytyjczyka doszedł celu. Damian odpowiedział lowkingiem, wpadając w klincz. Spróbował wynieść rywala i cisnąć nim o deski, ale Radcliffe szybko wrócił na nogi. Jednak Janikowski unieruchomił go przy ogrodzeniu, tam zasypując rywala srogimi uderzeniami. Radcliffe skulił się, nie dając sędziemu wyboru – koniec!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1373399438346092549?s=20

Podczas celebracji zwycięstwa Polak… nastawił sobie złamany – wybity? – palec.

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1373400378499301384?s=20

Damian odniósł w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu, szlifując swój bilans do 6-3.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 59: Pudzian vs. Milanović – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Widać jakiś postęp u Damiana, przede wszustkim znacznie lepsza kondycja mimo kilku szarż, wyżej trzymane ręce, sensowniej wplatane elementy zapaśnicze.

    Aczkolwiek nie oszukujmy się Damian ma, że tak to ujmę 'wady fabryczne’, których nie przeskoczy. Krótki zasięg, sztywny, spięty, odpala te mordercze zamachy widziane z daleka, gorąca głowa, przyjąć lubi. Z jakimiś średniakami może się bić z różnym skutkiem, ale nic wielkiego nie osiągnie moim zdaniem.

Dodaj komentarz

Back to top button