Damian Janikowski i Fernando Rodrigues Jr. wystąpią na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym

Damian Janikowski i Fernando Rodrigues Junior to dwaj kolejni zawodnicy, których występy został zapowiedziane na gali KSW 39 na PGE Narodowym w Warszawie.

Poznaliśmy nazwiska dwóch kolejnych zawodników, którzy wystąpią na gali KSW na Stadionie Narodowym, zaplanowanej na 27 maja. Jak w audycji Andrzeja Janisza w Polskim Radio ujawnił dyrektor sportowy i matchmaker KSW Wojsław Rysiewski, na gali KSW 39 – wcześniej bowiem polski gigant szykuje jeszcze jedno wydarzenie – do klatki po raz pierwszy w karierze wejdzie utytułowany polski zapaśnik i medalista olimpijski w stylu klasycznym Damian Janikowski (0-0). 27-letni Debiutant będzie rywalizował w kategorii średniej.
Ponadto do swojej pierwszej obrony pasa mistrzowskiego kategorii ciężkiej stanie Fernando Rodrigues Junior (11-2), który na gali grudniowej gali KSW 37 odebrał złoto Karolowi Bedorfowi, nokautując go w drugiej rundzie walki.

Póki co nie znamy nazwisk rywali dla Janikowskiego i Rodriguesa Juniora.

Z kolei przy okazji ogłoszenia gali na Stadionie Narodowym ujawniono występy Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego.

Rozpiska KSW 39

84 kg.: Mamed Khalidov (32-4-2) vs. TBA – o pas kategorii średniej
120 kg.: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. TBA
120 kg.: Fernando Rodrigues Jr. (11-2) vs. TBA – o pas kategorii ciężkiej
84 kg.: Damian Janikowski (0-0) vs. TBA

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply