UFC

Czy zrezygnuje z szamańskiego wsparcia przed UFC 303? Alex Pereira odpowiedział na apel Jiriego Prochazki!

Mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira odpowiedział na apele Jiriego Prochazki, który chce „czystego” rewanżu na UFC 303.

Wygląda na to, że na nic zdały się starania Jiriego Prochazki. Pomimo apeli Czecha, Alex Pereira w nieszczególnie zawoalowany sposób dał do zrozumienia, że z szamańskiej magii rezygnować przed rewanżem nie zamierza.

W drodze do sobotniej gali UFC 303 w Las Vegas, którą zwieńczy ich drugie starcie, Denisa zarzucił Poatanowi korzystanie ze spirytualnych zagrywek, choćby w formie usług szamańskich. Przekonany, że bez takiego wsparcia Brazylijczyk walczyć nie potrafi, Czech zaapelował do niego o czystą walkę i sportowe zawody – bez korzystania z pomocy magii.

Jak się jednak właśnie okazało, płonne nadzieje Jiriego! Zapytany bowiem podczas środowej konferencji prasowej o apel Czecha, Brazylijczyk postawił sprawę jasno.

– Każdy ma swoją własną duchowość – powiedział Alex. – Nie składamy się tylko z mięsa i kości. Odnalazłem swoją. Jeśli on nie odnalazł swojej albo w nią nie wierzy, to nie jest moja wina.

Jakby tego było mało, w środę dziennikarz Guilherme Cruz przekazał kolejne niepokojące dla Jiriego Prochazki wieści. Otóż, duchowy przywódca – czy też szaman? – plemienia Pataxo, z którego medialnie wywodzi się Alex Pereira, zorganizował wspólne modły na rzecz zwycięstwa swojego reprezentanta.

Czy zatem sprawa jest już przesądzona i Jiriego Prochazkę czeka kolejna porażka? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że kilka miesięcy temu Tom Aspinall stwierdził, że nigdy nie czuł od nikogo takiej energii, jaką roztaczał wokół siebie Alex Pereira.

Poniżej analiza i typ na walkę Pereira vs. Prochazka 2.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button