Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Polaków? Przegląd bukmacherski #133: UFC Vegas: Hermansson vs. Pyfer

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Fight Night: Hermansson vs. Pyfer w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 133. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na galę UFC Fight Night: Hermansson vs. Pyfer.

Jack Hermansson vs. Joe Pyfer 3.15 – 1.36


Kursy bukmacherskie w walce wieczoru uważam za rozłożone całkiem nieźle, ergo nieszczególnie interesujące. Joe Pyfer to młodszy, silniejszy, wszechstronny zawodnik, który jest w prawdziwym gazie, podczas gdy Jack Hermansson ma już na karku 35 lat, a w zeszłym roku w ogóle nie walczył.

Gdybym miał wskazać kursy, nad którymi można się zadumać, to wymieniłbym dwa: 1.55 na wiktorię Amerykanina przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację oraz 1.50 na liczbę rund niższą niż 3,5. Nie spodziewam się bowiem, aby pojedynek ten wszedł w mistrzowskie rundy.

Zwycięstwo Jacka Hermanssona – 3.15
Zwycięstwo Joego Pyfera – 1.36
Joe Pyfer wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 1.55
Liczba rund: mniej 3,5 – 1.50

Devin Clark vs. Marcin Prachnio 1.42 – 2.87


Nie skreślam tutaj absolutnie Marcina Prachnio, bo jak najbardziej może zagrozić on Devinowi Clarkowi w stójce, a przy korzystnych wiatrach nawet go znokautować, ale… W roli faworyta widzę Amerykanina – z uwagi na klincz, zapasy, kondycję.

Jak wygląda to od strony bukmacherskiej? Otóż, jestem w stanie zrozumieć stawianie na Polaka po 2.87 – ale wyłącznie pod warunkiem wplecenia w swój typ wątku patriotycznego. Z punktu widzenia chłodnej kalkulacji – jednak odpuszczam.

Zadumałem się przez moment nad kursem 1.65 na scenariusz, w którym walka kończy się decyzję, ale… No, zbyt nisko, zwłaszcza że Marcin bywa nieprzewidywalny.

Zwycięstwo Devina Clarka – 1.42
Zwycięstwo Marcina Prachnio – 2.87
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.65

Robert Bryczek vs. Ihor Potieria 1.53 – 2.52


Szczegółowo walce tej przyjrzałem się tutaj. W roli faworyta – nie minimalnego – widzę Roberta Bryczka. Przede wszystkim z uwagi na brak obozu przygotowawczego Ihora Potierii – wszedł tydzień temu na zastępstwo – oraz luki w jego stójkowej defensywie.

Nie zamierzam jednak udawać, że kurs 1.52 jest warty domów. Nic z tych rzeczy. Podobnie jak w przypadku walki Marcina Prachnio, także i tu nad kursem tym pochylić można się pod warunkiem wzięcia pod uwagę wątku patriotycznego.

Myślałem nad scenariuszem zwycięstwa Roberta przed czasem, ale jest on wart tylko 1.55, więc… Lepiej prezentuje się wygrana Polaka przez (T)KO lub dyskwalifikację – jest warta 1.70.

Można natomiast zadumać się nad skończeniem walki w 1. rundzie. Takie zdarzenie jest warte 1.55. Jasne, niewykluczone, że świadom swojej przewagi kondycyjnej, Bryczek rozpocznie ostrożnie, ale spodziewam się, że Ukrainiec pójdzie agresywnie od pierwszych sekund.

Zwycięstwo Roberta Bryczka – 1.53
Zwycięstwo Ihora Potierii – 2.52
Robert Bryczek wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.70
Walka skończy się w R1 – 1.55

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwa Brada Tavaresa – 2.95

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Początkowo właśnie na Tavaresa stawiałem ze względu na technikę, ale kilka dni temu gdy przyjrzałem się bliżej to stwierdzam, że agresja i ciężkie pięści Rodriguesa zadecydują. Tavares dodatkowo nie ma najmocniejszej szczęki. Jest to jednak zestawienie 50/50.

Dodaj komentarz

Back to top button