Bukmacher MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Oleksiejczuka i Brzeskiego? Przegląd bukmacherski #116 – UFC Singapur: Holloway vs. Jung

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Singapur: Holloway vs. Jung, w której udział wezmą Michał Oleksiejczuk i Łukasz Brzeski.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 116. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Holloway vs. Jung, która odbędzie się w Singapurze.

Michał Oleksiejczuk vs. Chidi Njokuani 1.80 – 2.01


Starcie to widzę w zasadzie jako 50/50, choć zmuszony do wyboru, stawiam minimalnie na Michała Oleksiejczuka – przede wszystkim z uwagi na morderczą presję, jaką Polak narzuca zawsze od pierwszych sekund walk. Chidi Njokuani jak najbardziej posiada natomiast narzędzia, aby okrutnie utrudnić naszemu zawodnikowi jego oktagonowy byt – posiada świetne gabaryty, mocno kopie, potrafi kontrować kolanem, dobrze odnajduje się w klinczu, gdzie zaprzęga do działania kolana i łokcie.

Na papierze jest to zatem pojedynek, w którym Husarz będzie musiał atakować, aby nie pozostawać w dystansie kickbokserskim, ale jednocześnie okiełznywać swoje mordercze żądze na tyle, aby nie wpadać w klincz. Innymi słowy, jego królestwem powinien być tutaj półdystans.

Jak starcie to zapowiada się pod kątem bukmacherskim. Otóż, szczerze przyznam, że ani 1.80 na wygraną Michała, ani 2.01 na triumf Chidiego szału nie robi…

Można ewentualnie zadumać się nad 1.40 na scenariusz, w którym walka kończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację, ale… Widziałem już lepsze okazje. Nie spadnę bowiem z krzesła, jeśli będzie tu decyzja albo nawet poddanie w scenariuszu, w którym Amerykanin pójdzie ostro w walkę na chwyty.

Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka – 1.80
Zwycięstwo Chidiego Njokuaniego – 2.01
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.40

Łukasz Brzeski vs. Waldo Cortes-Acosta 3.05 – 1.38


Nie jest to na papierze łatwe zestawienie dla Łukasza Brzeskiego. Walco Cortes-Acosta to bowiem bardzo sprawny bokser, który posiada najprawdopodobniej wystarczająco mocną defensywę zapaśniczo-parterową, aby unikać tutaj walki na chwyty. W stójce natomiast jego szybkość, technika i precyzja stanowić mogą spore wyzwanie dla Łukasza.

Wiadomo, waga ciężka, jeden cios może przesądzić, zyg zamiast zag… Ale 3.05 na wiktorię Polaka jednak nie do końca mnie przekonuje – no chyba że wpleciemy w nasze rozważania wątek patriotyczny. Wtedy, owszem, śmiało!

Także i 1.38 na wygraną Waldo z nóg nie zwala…

Gdybym musiał tutaj wskazać najciekawszy kurs, prawdopodobnie pochyliłbym się nad 1.50 na liczbę rund większą niż 2,5. Żaden z zawodników z kowadeł w pięściach bowiem nie słynie, a obaj są odporni.

Zwycięstwo Łukasza Brzeskiego – 3.05
Zwycięstwo Waldo Cortesa-Acosty – 1.38
Liczba rund: więcej 2,5 – 1.50

Inne ciekawe kursy

Smith vs. Spann – koniec w R1 – 1.84

Kinoshita vs. Goff – walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.50

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button