Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Michała Oleksiejczuka? Przegląd bukmacherski #70 – UFC FN: Santos vs. Hill

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Santos vs. Hill, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 70. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Santos vs. Hill w Las Vegas.

Thiago Santos vs. Jamahal Hill 3.68 – 1.28

Szczegółowo starciu temu przyjrzałem się w Typowaniu gali, do którego zapraszam. Jak sprawa wygląda pod kątem bukmacherskim?
Otóż, przy aktualnych kursach nie widzę większego sensu w stawianiu na Jamahala Hilla, pomimo iż faworyzuję go i to wcale nie minimalnie. Kurs 1.28 nie jest jednak wart świeczki.

Jeśli już stawiać na Amerykanina, to prędzej po kursie 1.65 na jego zwycięstwo przez (T)KO lub dyskwalifikację. Przyznam natomiast szczerze, że szału tutaj także nie ma i jestem w stanie zrozumieć graczy, którzy z większym zainteresowaniem łypią w kierunku 6.00 na wiktorię przez nokaut ale Thiago Santosa. Brazylijczyk to cały czas groźny zawodnik, szczególnie w kontrze – a okazji do kontr będzie miał tutaj sporo, bo Amerykanin walczy bardzo agresywnie.

W ogólnym rozrachunku w przypadku tej walki zadumałbym się natomiast nad dwoma innymi kursami – 1.42 na liczbę rund mniejszą niż 3,5 oraz, dla większych ryzykantów, 1.80 na liczbę rund mniejszą niż 2,5. Mając na uwadze ciężkie ręce obu, agresję Hilla i smykałkę do kontr Santosa, nie sądzę, aby starcie te weszło w rundy mistrzowskie.

Zwycięstwo Thiago Santosa – 3.68
Zwycięstwo Jamahala Hilla – 1.28
Zwycięstwo Jamahala Hilla przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.65
Zwycięstwo Thiago Santosa przez (T)KO lub dyskwalifikację – 6.00
Liczba rund: mniej niż 3,5 – 1.42
Liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.80

Michał Oleksiejczuk vs. Sam Alvey 1.14 – 5.70

Nieprzypadkowo oczywiście Michał Oleksiejczuk jest tutaj gigantycznym faworytem, o czym pisałem we wspomnianym Typowaniu gali. Nasz zawodnik jest o prawie dekadę młodszy, znacznie szybszy, nie będzie ustępował Samowi Alveyowi pod kątem gabarytów.

Natomiast granie Polaka po 1.14? Poddają sens takiego ruchu w wątpliwość! Jednocześnie wcale nie znaczy to jednak, że uważam 5.70 na zwycięstwo Amerykanina za atrakcyjne. Nic z tych rzeczy.

Jeśli przyjąć, że Husarz ruszy na rywala agresywnie od pierwszych sekund – a to miał zawsze w zwyczaju – wówczas zadumać można się nad kursem 2.50 na koniec walki w pierwszej rundzie. Kurs ten obejmuje też potencjalne ryzyko wiktorii Amerykanina przez jakąś kontrę prawym sierpem.

Zadumałbym się też nad kursem 1.88 na liczbę rund mniejszą niż 2,5.

Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka – 1.14
Zwycięstwo Sama Alveya – 5.70
Walka zakończy się w pierwszej rundzie – 2.50
Liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.88

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Augusto Sakaia – 3.26

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button