Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Karolinę Kowalkiewicz? Przegląd bukmacherski #103 – UFC FN: Dern vs. Hill

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Dern vs. Hill, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 103. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Dern vs. Hill.

Karolina Kowalkiewicz vs. Vanessa Demopoulos 1.75 – 2.08


Minimalnie w starciu tym faworyzuję Karolinę Kowalkiewicz, ufając, że będzie w stanie odpowiednio długo utrzymać walkę na nogach, gdzie powinna mieć przewagę. Vanessa Demopoulos jest natomiast zawodniczką twardą i charakterną, która potrafi przyjąć, więc nie spodziewam się, aby na którymkolwiek etapie walki złożyła broń.

Jako że odrobinę więcej szans na zwycięstwo daję mającej za sobą kolejny obóz przygotowawczy w ATT Polce, to kurs 1.75 na jej zwycięstwo uważam za adekwatny – a zatem bukmachersko nieszczególnie interesujący. Jeśli wpleść do swoich rozważań wątek patriotyczny, wtedy owszem, można się zadumać.

Zwycięstwo Karoliny Kowalkiewicz – 1.75
Zwycięstwo Vanessy Demopoulos – 2.08
Ilir Latifi vs. Rodrigo Nascimento 2.40 – 1.52


Słuchajcie, nie będę udawał, że mam zaufanie do 40-letniego już Ilira Latifiego – jest na ostatnim etapie swojej kariery, szczęka od dawna niepewna, kondycja również.

Rzecz natomiast w tym, że absolutnie nie ufam także Rodrigo Nascimento! Brazylijczyk nigdy nie mierzył się z zapaśnikiem podobnej klasy co albański Szwed.

Jako że mówimy o wadze ciężkiej, to element przypadku – czy jakkolwiek go nazwać – jest tutaj spory, ale jednak uważam, że konsekwencja i metodyczność zapaśnicza Latifiego mogą zaprowadzić go tutaj do zwycięstwa. W tym kontekście nad 2.40 na jego wiktorię można się pochylić.Zwycięstwo Ilira Latifiego – 2.40
Zwycięstwo Rodrigo Nascimento – 1.52

Inne ciekawe kursy

Walka Fialho vs. Buckley zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.45
Walka Hooper vs. Fiore nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.47

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button